Witaj na forum Fabia Club Polska

Kostka tylniej wycieraczki

Temat utworzony · 5 Posty · 1461 Wyświetlenia
  • Czy ktos wie moze ktore kabelki na kostce są od zasilania. Są 4. Domyslam sie ze dwa są od zasilania i dwa od spryskiwacza. Tylko teraz ktore są ktore, i gdzie + i - . Z gory dziekuje za pomoc 🙂 <!-- s:) -->

  • wez miernik elektryczny i sprawdz, chyba to nie jest wielki problem?

  • tylko ze nie mam miernika 😛 jakbym mial to bym sie chyba nie pytał :] <!-- s:] -->
    Aha i plus znalazłem juz sam :] pod pozycja "4" pozostaje tylko 1,2,3 do rozwiazania :]

  • [quote="Defort"]tylko ze nie mam miernika 😛 jakbym mial to bym sie chyba nie pytał :] <!-- s:] -->
    Aha i plus znalazłem juz sam :] pod pozycja "4" pozostaje tylko 1,2,3 do rozwiazania :] [/quote]

    Kup w jakims hipermarkecie - sprzedaja chyba w castoramie za 17zl (w promocjach byl za 8zl) taki prosty miernik (do takich robot wystarczajacy)

    A co do tego, czy byc pytal, czy nie, to nie wiedzialem - czasami ludzie sa leniwi 🙂

  • Akurat nie mam, przymierzam sie do zakupu ale caly czas nie wychodzi :] jakos czasu brak :] dlatego szukam pomocy tutaj, tak jak mowie, + juz znalazłem wiec teraz szukam - :] <!-- s:] -->