Witaj na forum Fabia Club Polska

Instrukcja montażu czujnika cofania (parkometru).

Temat utworzony · 4 Posty · 2499 Wyświetlenia
  • Jeśli ktoś ma instrukcję jak zainstalować czujniki cofania do Fabii oryginalne skodowskie to niech się przyzna:). Potrzebuje tą instrukcję. Nie chcę uczyć się na własnych błędach;).

    ...dzisiaj miły Pan z Aso w Sosnowcu powiedział, że mogą zainstalować czujniki cofania za....190 PLN 😉 <!-- s;) --> (czas montażu 2 godziny, kto zarabia 100 PLN/h)...niedoczekanie.

    ...5.IV.2007 przyszła paczka. W pudełku miłe zaskoczenia. Instrukcja w języku polskim i obrazki 🙂 . Gdyby ktoś zamierzał instalować czujniki cofania mogę udostępnić instrukcję.
    Montaż odbędzie się po świętach. Dam fotki jak wyszło i opowiem jak to działa.

    17.IV - czujnik zamontowany- działa 😉

  • Chętny jestem na opisik montażu parkometru, najlepiej z obrazkową instrukcją dla laika. Jaki kupiłeś model i jak działa? Na allegro jest sporyu wybór tego ustrojstwa.

  • kupiłem oryginalny Skody z Allegro za 99 pln - jutro dam foty z instrukcji.

  • [quote="Orfeusz"]Jeśli ktoś ma instrukcję jak zainstalować czujniki cofania do Fabii oryginalne skodowskie to niech się przyzna:). Potrzebuje tą instrukcję. Nie chcę uczyć się na własnych błędach;).

    ...dzisiaj miły Pan z Aso w Sosnowcu powiedział, że mogą zainstalować czujniki cofania za....190 PLN 😉 <!-- s;) --> (czas montażu 2 godziny, kto zarabia 100 PLN/h)...niedoczekanie.

    ...5.IV.2007 przyszła paczka. W pudełku miłe zaskoczenia. Instrukcja w języku polskim i obrazki 🙂 . Gdyby ktoś zamierzał instalować czujniki cofania mogę udostępnić instrukcję.
    Montaż odbędzie się po świętach. Dam fotki jak wyszło i opowiem jak to działa.

    17.IV - czujnik zamontowany- działa 😉 [/quote]

    jak możesz zeskanuj i daj na forum napewno sie przyda

    jezeli orginał to prosty montaz do lampy wstecznego 3 dziurki w listwie zderzaka i pare kabelków a i piszczyk z diódką na góre :zdrowko: