Witaj na forum Fabia Club Polska

Lusterko boczne

Temat utworzony · 3 Posty · 1930 Wyświetlenia
  • mamy taką opcję "szukaj" 😉 <!-- s;) -->
    [url=http://sliz.avx.pl/forum/viewtopic.php?t=1183]klik[/url]

  • a wiec tłumacze : szkło jest przyklejone na tasmie 2 stronnej do plastikowego kułka na którym sa 4 zaczepy one wchodzą zatrzaskują na tzw kółeczko w środku lusterka - tylko poglądowo

    demontaż : szkło lusterna musisz do samego końca przesunąć w strone autka szyby kierowcy tak aby ci zgrabne paluszki weszły pomiedzy szkło a obudowe i bardzo delikatnie pociągnąć do siebie ( 2 zaczepy u góry 2 zaczepy na dole ; 2 zaczepy z prawej strony 2 zaczepy z lewej strony ) jak nie wiesz dalej podjedz do mnie to ci wyciagne

    wszystko najlepiej robić na tzw ciepło nic na zimno bo połamiesz ( chyba ze stare lustro wyżucasz ) to rwij

    z kąd to znam mam resztki lusterek z cordoby - przejściówki kiedyś ktoś potraktował mi je z buta ( 2 lusterka praw i lewa strona autka ) także wiem jak to sie ma i jak jest skonstruowane

  • co do odpowiednika VW czy Seata proponuje jednak SKOD-y różnia sie troszke zaczepani ale z braku laku można zastosowac ([b] tak słyszałem - nie sprawdzałem [/b]) :idiota: <!-- s:idiota: -->
    skoda najtańsza oczywiście 🆗