Witaj na forum Fabia Club Polska

[Galeria] - tylko zdjęcia!

Topic created · 306 Posts · 39202 Views
  • no i fajnie ja sie pisze na bank

  • No i gitarrrraaaa. Mam nadzieję zę będe mógł przyjechać.Raczej będe an 100%.

  • ja tez sie pisze 🙂 tylko powiedz jakis grill to jest wogole? 🙂 czy na naszych maskach będziem piekli 🙂 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="koko"]Mam nadzieję zę będe mógł przyjechać.Raczej będe an 100%.[/quote]
    super , posmiejemy sie w realu z nieporozumienia jakie wyszło w temacie o swiecach[quote="jumper1983"]ja sie pisze na bank[/quote][quote="Adamkul"]ja tez sie pisze tylko powiedz jakis grill to jest wogole? [/quote]
    extra , milo bedzie poznać forumowiczów w realu, 3 osoby co prawda znam ale sa to ludzie z Gdyni i Krakowa
    z tego co wiem beda dwa , (choc można i ognisko rozpalić) ale jeśli masz jakis to na wszelki słuczaj weź ze sobą .
    tak na marginesie to i krzesełka turystyczne można wziąśc ze soba , żeby nasze panie swoich nózek staniem nie męczyły.
    aha tak na marginesie , mnie nie bedzie na Wilanowie bo jade zająć miejsce nad Wisłą , by inni nam go nie zajeli. na parkingu bedzie ekipa ze Skodovki , kilka "Felek" i Octavia, ale beda wiedzieli o was .

  • mi sie podoba organizacja z twojej strony. wszystko dopracowane 🙂 mam nadzieje ze mi nic w ostatniej chwili nie wypadnie 🙂 <!-- s:) -->

  • No jeśli chodzi o organizację, to na Andrzeja można liczyć.

  • [quote="Adamkul"]mi sie podoba organizacja z twojej strony. wszystko dopracowane [/quote][quote="Zygus"]No jeśli chodzi o organizację, to na Andrzeja można liczyć.[/quote]
    a dziekuje za uznanie , ale by zobaczyć czy wszystko pójdzie jak po maśle to trzeba bedzie sie przekonac na miejscu .
    Zygus a moze ty sie pojawisz , co prawda jest pare kilosow do pokonania ale co to dla ciebie ?? Tak na marginesie prawdopodobnie będę w Kraku w ostatni weekend lipca , to dam ci znac to byśmy sie spotkali

  • teraz to raczej się nie wybiorę, ale kiedyś kto wie 🙂 <!-- s:) -->
    A w lipcu zapraszam, jak będziesz już wiedział na 100% co i jak to może się brać krakowska zbierze 😄 a na pewno jej przedstawiciel 😛

  • [b]koko[/b], [b]jumper1983[/b], [b]Adamkul[/b], to jak ze spocikiem w sobote ?? podobno strasza strasznymi upalami w ten weekend , wiec chyba lepiej spedzić go nad woda , a może ktoś jeszcze sie przyłączy ??

  • Jak narazie wygląda na to że będe. :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="koko"]wygląda na to że będe[/quote]
    Extra, a pozostali ?? do zobaczenia w takim razie w sobote , bo jutro nie ma mnie w necie

  • wiesz co... moja obecnosc jak na ta chwile sie wali 😐 <!-- s:| --> nie wiem jeszcze ale mam nadzieje ze uda mi sie pojawic przynajmniej na chwile

  • udało mi sie wczesniej przyjechać do domu i takie male info

    gdyby pogoda się lekko popsula to pojedziemy pod wiaty do miejscowości zimne doły koło piaseczna

  • He... a właśnie miałem pisać czy pogode zamówiłeś... 😛 <!-- s:P -->

  • Panowie muszę jednak przeprosić i odwołać swoją obecność. Siła wyższa i skrzypce 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="koko"]właśnie miałem pisać czy pogode zamówiłeś[/quote]
    zamawiać zamowilem i nawet wpłacilem zaliczke , ale nie wiem czy rolnicy nie wplacili wiecej , bo susza panuje 😛 <!-- s:P -->

  • I juz po spociku. Było bardzo miło, fajnie, choć dość kameralnie. Niestety FCP tylko ja reprezentowałem, ale może nastepnym razem będzie lepiej z naszą frekwencją. Były atrakcje w postaci grila i nagłej burzy 😄 oraz zadanie bojowe od anda61 rozplatywanie taśmy z rajdu 😄 <!-- s:D --> ( ja się leniłem) . Powiem tylko tyle [b]ZAZDROŚCIE I JUŻ.[/b]
    [quote="Zygus"]No jeśli chodzi o organizację, to na Andrzeja można liczyć[/quote]
    masz racje.
    Do następnego razu.....oby jak najszybciej 😉

  • [quote="koko"]I juz po spociku. Było bardzo miło, fajnie, choć dość kameralnie.[/quote]
    fakt bylo tylko 7 autek,
    [url=http://www.fotosik.pl][img]http://images31.fotosik.pl/309/747dfd11e976d842.jpg[/img][/url]
    [quote="koko"]Niestety FCP tylko ja reprezentowałem[/quote]
    Koko, co prawda klubowiczem FCP nie jestem ale tak samo dobrze się czuje na tym forum jak na Skodovce 🙂 , więc można chyba powiedziec że pól na pól reprezentowałem obydwa kluby 😉 <!-- s;) -->
    [quote="koko"]ale może nastepnym razem będzie lepiej z naszą frekwencją. [/quote]
    podobnie jak ty mam takie marzenie ale o tym przedstawie w innym temacie .
    zapraszam do obejrzenia mojej galerii ze spotu
    http://and61.fotosik.pl/albumy/464446.html
    oraz galerii Mr.Brusha
    http://www.szczotapl.republika.pl/temp/grill05072008/index.html

  • OK [b]and [/b] sorry było nas półtora :rotfl: 😄 :rotfl: <!-- s:rotfl: -->
    Fotki widziałem 😛

  • No ja jestem tutaj nowa, ale reprezentuję Warszawę, choć z pochodzenia to Dolny Śląsk 🙂 Jak by się szykował następny spocik, to chętnie dołączę. Jeśli oczywiście znajdzie się miejsce dla nowego nabytku 🙂 :oczami: <!-- s:oczami: -->

Log in to reply