Witaj na forum Fabia Club Polska

Lusterka elektryczne

Temat utworzony · 24 Posty · 5392 Wyświetlenia
  • [quote="melony"][b]FIGO-23[/b],
    jesli chodzi o przełącznik to niewiem czy idzie podłączyć te lusterka (podobno tak ale pewny nie jestem),
    ja kupowałem sterownik u goscia od którego brałem lusterka
    a co do zaslepeczek to własna robota :] <!-- s:] --> poprostu musiałem jako zamaskować dziury po sterowaniu ręcznym a niemiałem nowych zaslepek i ...
    tak jako wyszlo[/quote]

    a jak podlaczyles lewe lustro pod regulator ?? ciagles kable ?? i ile jest wejsc na kabelki w tym regulatorze co ty kupiłes ?? bo mnie dziwi dlaczego w lustrach które chce kupic sa tylko 3 kable łacznie z podgrzewaniem szkła

  • Kable musiałem niestety ciągnąć
    Teraz niepamiętam ile było wesjć w regulatorze ale z tego co pamiętam to z lusterek wychodziły tylko 3 kable (a może 4), a moje lusterka są z postojówkami i z kierunkami bez podgrzewania. Musiałbym poszukać bo gdzies mam schemat podłączenia to bym dokładnie Ci powiedział ile było kabli

  • [quote="melony"]Kable musiałem niestety ciągnąć
    Teraz niepamiętam ile było wesjć w regulatorze ale z tego co pamiętam to z lusterek wychodziły tylko 3 kable (a może 4), a moje lusterka są z postojówkami i z kierunkami bez podgrzewania. Musiałbym poszukać bo gdzies mam schemat podłączenia to bym dokładnie Ci powiedział ile było kabli[/quote]

    jak znajdziesz mozesz podesłac dzieki z góry

  • Jesli chodzi o kable wychodzące z lusterek to są napewno 3 do regulacji i 3 do oswietlenia (kierunki + pozycje)
    z regulatora wychodzi ....
    tu znalazłem opis:
    http://obrazki.elektroda.net/85_1259853973.jpg<!-- m -->
    co prawda jest to opis z ogrzewaniem ale podłączenie regulatora jest identyczne

    Niewiem na ile przewodów jest orginalne sterowanie lusterek
    jeżeli na 3 to powinnienes bez problemów podlączyć
    ale jesli na 4 to niestety nie, musiałby pomyleć o lusterkach RS6 z tego co się orientuję to one są na 4
    Najlepiej by było upewnić się przed kupnem u sprzedawcy