Moto Piknik Kamień Śląski- lotnisko - 26 kwietnia 2015

Inne zloty/spoty motoryzacyjne.
Automaster
-#user
-#user
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:15
Kontaktowanie:
Status: Offline

Moto Piknik Kamień Śląski- lotnisko - 26 kwietnia 2015

Postautor: Automaster » 05 kwietnia 2015, 09:50

Drodzy Klubowicze

Już 26 kwietnia Moto Piknik w Kamieniu Śląskim k/Opola – czyli wielkie rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego! Jest jakaś lepsza opcja na pierwszy spot w sezonie?

Co czeka Was na Moto Pikniku?
- Strefa Klubowa w centralnym miejscu imprezy
- konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych – do wygrania voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim
- wyścigi na ¼ mili
- Alee urwał! czyli wyścigi wraków
- smaczne jedzenie prosto z samochodu czyli foodtrucki
- Strefa Bezpieczeństwa
- pokazy ratownictwa, pierwszej pomocy
- luźna, piknikowa atmosfera
- i wiele innych motoatrakcji

Konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych.
O co w nim chodzi?
Chodzi o to, żebyście pokazali się z jak najlepszej strony strony :). Pokazali szerokiej publiczności swoje pasje. Wszyscy odwiedzający imprezę będą głosowali na najlepiej wyeksponowany klub samochodowy. Karty do głosowania każdy gość otrzyma na wjeździe na imprezę.
Prezentacja dowolna - możecie się przebierać :) przebierać samochody, zrobić rzeźbę z części samochodowych, wystawić flagi, namioty lub zrobić jakiś happening czy rozdawać bezpłatną kawę albo wodę sodową:). Możecie wciągnąć do zabawy odwiedzjących Moto Piknik.
Organizatorzy liczą na Waszą inwencję, pomysłowość i poczucie humoru :). Im ciekawiej tym lepiej.. Organizatorzy udostępnią także miejsce do przeprowadzenia konkurencji międzyklubowych (rzut oponą, przeciąganie liny etc) jeżeli tylko znajdą się osoby, które chciałyby takie konkurencje poprowadzić. Pamiętajcie, że nie chodzi o robienie z siebie pajacy tylko ciekawe zaprezentowanie swojego klubu.

Jaka jest nagroda?
Voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu, spotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim, w wybranym przez Was terminie. Na terenie obiektu jest wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie dwukilometrowej, szybkiej próby i pomieszczenie kilkuset samochodów.

Zgłoszenia:
Informacje o zgłoszeniach na Moto Piknik znajdziecie na http://www.motopiknik.pl, zakładka Atrakcje i Kluby. Wszystko czarno na białym :).
Info o imprezie: http://www.motopiknik.pl. Wydarzenie na fb - https://www.facebook.com/events/1567240486871677/
Załączniki
plakat_MOTOPIKNIKmaly.jpg


Wróć do „Inne zloty/spoty motoryzacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości