Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Gasnące podświetlenie całej deski

Masz problem z elektryczny w swoim samochodzie ? Opisz go a na pewno ktoś Ci pomoże.
Mirek6801
-#user
-#user
Lakier: Czerwień Corrida
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/90 KM
Aktualne auto: skoda fabia
Kontaktowanie:
Status: Offline

Gasnące podświetlenie całej deski

Postautor: Mirek6801 » 08 września 2018, 09:41

Na wstępie witam wszystkich.Jestem nowym forumowiczem.Mam taki problem.Posiadam fabię 1,6 TDI 90 km z 2013 roku.Fabia kombi.Przełączając światła z mijania na drogowe, gaśnie całe podświetlenie deski.Dosłownie wszystko.Żeby tego było mało, to gasną jeszcze tylne lamy.No i zonk.Czy tak ma być fabrycznie?No, chyba nie.A zwłaszcza te tylne lampy.Zmiana świateł na mijania,wszystko wraca do normy.Proszę o pomoc.

Danteklin
Status: Offline

Re: Gasnące podświetlenie całej deski

Postautor: Danteklin » 26 września 2018, 22:20

Witam. Mam podobny problem najpierw podświetlenie przygasało teraz pali się tylko lampka na przełączniku świateł gdy jest w pozycji "zero". Zegary przyciski pokrętła na desce nie podświetlają sie na zielono. Kontroli na zegarach działają jak trzeba kontrolka nad radiem "AIR BAG" przy włączeniu zapłonu zapala sie na pomarańczowo po chwili gaśnie czyli to działa jak powinno kontrolka włączonego ogrzewania tylnej szyby lub klimy tez na pomarańczowo gdy jest włączone czyli to też jest ok. Brak tylko zielonego podświetlenia. bezpieczniki ok. zanim zabiore sie za rozbiórke może ktoś powie od czego zacząć?

Wróć do „Warsztat elektryczny”