Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 251965 Views
  • [quote="MŁODY"]a do Krakowa i spowrotem nie bede jeżdzil - Ojców Bliżej !!!
    [/quote]

    To może dołączysz do nas w Skale, ona jest już niedaleko od tego miejsca, parę km, co Ty na to ??

  • spoko ale poprosze o konkrety >>>>>>>>>>

  • [b]A teraz 100% frekwencja:
    1 - Mirek Dorek i maleństwo
    2 - Zygus i Basia
    3 - Manii i Dj
    4 - Młody z kim to jeszcze nie wiem[/b] 😎

    • Co zabieramy ??
      Ja mam grilla i fajny komplecik "szczypcy" grillowych to mogę zabrać no i troszkę zostało mi drzewa na podpałkę po ostatnim grilowaniu to też wezmę.
    • Co trzeba kupić ??
      Proponuję piersi z kurczaka ( ile szt. ?? ) i kiełbaskę ( ile kg ?? ) , ketchup, cebulkę, węgiel drzewny, podpałkę, piwko ( przy założeniu, że każdy ma kierowcę, ja mam 😛 <!-- s:P --> ), coś do picia - gazowane, niegazowane, kolorowe czy woda mineralna ??, chlebuś, tacki aluminiowe do pieczenia, talerze, sztućce i kubki jednorazowe.
      No i teraz jak to ładnie podzielić by wyszło mniej więcej równo na każdą fabię 🙂 .
      Oczywiście przypominam, że każdy musi doliczyć sobie 5 zł za teren gdzie będziemy grilować i parkować.

    No i jeszcze dochodzi jedna bardzo poważna sprawa czy nie będziecie się wstydzić, że jedna z fabek ( moja 😛 ) która pojedzie w kolumnie te kilkanaście km, ma uszkodzony tylny zderzaczek, lampę i pocałowany błotniczek. Niestety nie zdąże tego uszkodzenia naprawić przed spotem, dopiero wczoraj byłem na wycenie i naprawa nastąpi w przyszłym tygodniu, przyznali nawet całkiem pozytywną sumkę :lol: .

    Tyle konkretów, musimy szybko ustalać, bo jutro już czwartek.

  • Manii niestety odpadl, pisal o tym pare postow wyzej. Za to zamiast maniego bedzie Kraft i moze Loni.

    Ok czyli mirek wezmie grilla, a jedzonko i picie we wlasnym zakresie, kazdy kupi sobie co lubi :lol: <!-- s:lol: -->
    Ja tez mam jeszcze troszke brykietow, wiec tez wezme.

    Co do reszty, to moj pomysl taki bys kupil Mirek reszte, tzn z 2 chlebki, tacki sztucce, rozpalke i pozniej podzielimy rachunek na tyle osob ile bedzie i ci oddamy. Bo takto nie zdazymy sie dogadac kto ma co wziasc.

  • Ok kupię 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]1. Mirek Dorek i maleństwo
    2. Zygus i Basia
    3. Młody plus ...
    Fajnie jak przybędzie też:
    Loni i Kraft
    🙂 <!-- s:) --> [/b]

  • [quote="MirekS"][b]1. Mirek Dorek i maleństwo
    2. Zygus i Basia
    3. Młody plus ...
    Fajnie jak przybędzie też:
    Loni i Kraft
    🙂 <!-- s:) --> [/b][/quote]

    No było by fajnie tylko że Loni nie da niestety rady 😢
    Muszę iść do pracy a nikt się ze mną nie da rady zamienić /taki miesiąc pełno ślubów i wesel/
    Miłej zabawy życze i mam nadzieje że następnym razem uda mi się Was w końcu poznać 😄

  • Kurcze ja rowniez z mila checia bym sie wybral ale niestety cierpie na brak funduszy 😞 <!-- s:( -->

  • No cóż Zygi, czyli spotykamy się tylko we dwóch pod Ikeą, a Młody dołączy do Nas w Skale, chyba?

  • No coz, tak bywa. Ja nie odpuszcze bo miesko juz w zalewie czeka na grilla :lol: <!-- s:lol: -->

  • no dzieci kraka dawać fotki
    😛 😛 😛 😛 😛 <!-- s:P -->

  • i po zlociku 😞 😞

  • Mniam, mniam grillowy spocik zakończony 🙂 , kto nie był niech żałuje 😛 <!-- s:P --> , wkrótce zdjęcia 😎 . Papa.

  • ten zlocik odbył sie w klimatach rodzinno-grilowych 😄 <!-- s:D -->

  • Spocik udany, miesko pierwsza klasa. Miejsce do grillowania super, szkoda ze frekwencja u nas slabiutka 😞 <!-- s:( -->
    Moze nastepnym razem bedzie cosik lepiej.

    Aha Mirek, jak jechalem za toba to zauwazylem ze masz cos nie tak z ta lampa rozwalona. Po jak ruszyles to ci pozycja sie nie swiecila, a po jakims czasie sama sie zapalila. Moze masz nie docisniete te wtyki przy zarowkach??

  • [quote="zygus"]Aha Mirek, jak jechalem za toba to zauwazylem ze masz cos nie tak z ta lampa rozwalona. Po jak ruszyles to ci pozycja sie nie swiecila, a po jakims czasie sama sie zapalila. Moze masz nie docisniete te wtyki przy zarowkach??[/quote]

    Wiem o tym coś tam nie styka po tym uderzeniu, to świeci to gaśnie na naszych polnych drogach. Dzisiaj jadę już do klejenia i malowania, później po złożeniu już nie będzie "dyskoteki" 😎 .

  • witam
    proponuje może w jakiś wekend zrobić

    [glow=red][b]ostatniego spota [/b][/glow]:brawo:

    [shadow=red][b]choćby regionalnego na ŚLĄSKU [/b][/shadow]:D

    miejsce po srodku [color=red][b]KATOWICE[/b][/color] może jakiaś IDEA albo inny hipermarket
    jest duzy parking wiec dużo sie nas zmieści i zawsze jest jakaś kafejka aby sie ogrzać

    [shadow=cyan][color=blue]bo zlot zimowy chyba w tym roku juz nie wchodzi w gre[/color][/shadow] :?

  • Ja sie na to pisze

  • Pomysł super :brawo: :brawo: :brawo: <!-- s:brawo: -->

  • No ja jestem za jak najbardziej, ale jak juz spadnie sniezku troche wiecej, co by mozna sie bylo poslizgac na jakims placyku, parkingu. Napewno taki znajdziecie chlopaki gdzies tam na slasku 😄 <!-- s:D -->

Log in to reply