Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 252027 Views
  • [quote="Wojtas"]U mojego taty na kompie nie bylo dzwieq a u mnie nie chodzi bo brak kodeka 😕 <!-- s:/ --> .... mam w tym tygodniu problem z netem na stancji dlatego moze sie troszq opznic umieszczenie fotek na stronie..sorry 😢[/quote]
    Będziemy cierpliwie czekać 🙂

  • [quote="MirekS"][quote="Wojtas"]U mojego taty na kompie nie bylo dzwieq a u mnie nie chodzi bo brak kodeka 😕 <!-- s:/ --> .... mam w tym tygodniu problem z netem na stancji dlatego moze sie troszq opznic umieszczenie fotek na stronie..sorry 😢[/quote]
    Będziemy cierpliwie czekać 🙂 [/quote]

    jak zawsze 😉

  • no to trzeba bylo byc 🙂 <!-- s:) --> byscie wiedzieli wszstko hehe pozdawiam!

  • moze MAŁY spocik nad wisła u wawelskiego ???
    co reszta na to??? grillik i te sprawy....... 😄 <!-- s:D -->

  • Jak najbardziej na grilla to ja zawsze chetny.
    To co panowie, tylko jak z pogoda, ma ktos jakies przecieki co do prognozy na najblizsze dni??
    I jakie miejsce proponujecie?? Moze Kryspinow??

  • W Ojcowie znam fajne miejsce, a w Korzkwii jest duża zielona łączka przyjemnie i cicho.

  • Ja sie pisze na spocik oczywiscie 😄 jak dla mnie Kryspinow moze byc! Tylko dajcie znac na tel. co gdzie kiedy bo ostatnio slaby dostep do netu 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="MirekS"]W Ojcowie znam fajne miejsce, a w Korzkwii jest duża zielona łączka przyjemnie i cicho.[/quote]

    A jakies bajoro tam jest, co by dupe troche zamoczyc :lol: <!-- s:lol: -->

    No i jak tam z grillem?? Nie bedzie klopotu jak rozpalimy??

    To jaki proponujecie wstepnie termin??

  • [quote="zygus"][quote="MirekS"]W Ojcowie znam fajne miejsce, a w Korzkwii jest duża zielona łączka przyjemnie i cicho.[/quote]

    A jakies bajoro tam jest, co by dupe troche zamoczyc :lol: <!-- s:lol: -->

    No i jak tam z grillem?? Nie bedzie klopotu jak rozpalimy??

    To jaki proponujecie wstepnie termin??[/quote]

    Wody brak w obydwóch miejscach, w Ojcowie byłem wczoraj, są tam zadaszone stoły na wypadek deszczu, jest też duży kominek również zadaszony, ale ja tam zawsze korzystam z własnego grilla. Na miejscu jest też kran z wodą i toalety. Na wjazd na ten teren płaci się 5 zł za auto bez względu na ilość osób. A w pobliżu jest zamek na którym kręcili odcinki Janosika.

  • [quote="Adaś"]Panowie , a może dacie się namówić na rejon Katowic? to i większe szanse że i ja zajrze 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    A z tymi Katowicami, to tam mialy byc jakies targi moto czy cos w tym stylu, tylko nie pamietam kiedy.

    A jak dla mnie ojcow moglby byc, mozna by bylo troszke pospacerowac.
    Z drugiej strony Kryspinow moglby byc, ale pogoda nie pewna.

    To moze ustalmy termin spotkania pod IKEA i wtedy zobaczymy jaka bedzi epogoda i albo Kryspinow albo Ojcow

  • Tutaj podaję link do tego Ojcowa są tam zdjęcia całego grillowania, myślę, że jakby Adaś się skusił i przyjechał do nas na grilla to wjazd by miał gratis.
    http://jura.tur.pl/glanowski/<!-- m -->

  • [quote="Adaś"]Ile km jest do Ojcowa ??
    bo ja mam 10 zeta do września 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Ok 100 km w jedna strone, takze 10zl ci wystarczy ... jak trafisz na mega hiper promocje cen benzyny 😛

  • ADAŚ jak się zatankujesz po rosyjskiej granicy, tam jest 2.80 zł za litr to spokojnie oblecisz na grilla.
    Z miejsca zbiórki czyli IKEI na miejsce będzie około 30 km. Za to połowa drogi wiedzie w pięknym krajobrazie, właśnie za jakieś 3h lecę tam pogrilować z teściami 🙂 <!-- s:) --> .

  • To co panowie robimy cos czy nic??
    CZy moze poczekamy jakies 2 tyg, jak juz koszulki odbiore to wtedy od razu rozdam wam 😛

  • [quote="zygus"]To co panowie robimy cos czy nic??
    [/quote]

    Robimy, robimy proszę rzucić jakieś przykładowe terminy, moje to:

    • 20,21 sierpnia
    • 3,4,11,17,18 - września
  • JA mam wolne wszytskie weekendy wiec ja sie dopasuje.
    NAtomiast odpadaj terminy 10-11.09 i 17-18.09 bo ide na wesela :lol: <!-- s:lol: -->
    Reszta jak nie bede mial nic biezacego to sie zjawiam w slipkach i z grillem.

  • Chłopaki fajny pomysł z tym grillem 🙂 mam nadzieje ze dam rady zjawić się na niego ... /oby tylko pogoda dopisała/ bo jak byłam ostatnio na spocie VW w Częstochowie to deszcz troszkę zepsuł zabawę i chociaż grill był to jedzonko z niego wyjątkowo "mokre" ale dobre- nikt nie narzekał /chyba nie miał prawa/ hehehe 😛 <!-- s:P -->

  • mi kazdy weekend pasuje jestem z gumy znaczy elastyczny co do tego kiedy grill itd 😄 <!-- s:D -->

  • No to co powiecie na weekend [b]3-4 wrzesien[/b], mam nadzieje ze uda mi sie juz zalatwic na ten czas koszulki.
    NIe wiem jak z pogoda, ale moze tez dopisze.
    No i moze kraft juz wroci z zagranicznych wojazy.
    Miejsce oczywiscie proponuje parking przed IKEA, chyba ze ktos bedzie mial blizej do docelowej miejscowki, to mozemy sie umowic na miejscu.
    To jak kto chetny??

    1. Zygus, Basia, grill i miesko :lol: <!-- s:lol: -->
  • Ja na 3 i 4 września reflektuję tylko o której godzinie bo wydaje mi się, że na grilla to raczej pasuje popołudnie. No i pozostaje miejsce, gdzie?

Log in to reply