Witaj na forum Fabia Club Polska

DOJAZDÓWKA CZY PREPARAT DO WULKANIZACJI

Temat utworzony · 6 Posty · 1905 Wyświetlenia
  • [quote="mariano_z"] Podobno po użyciu opona jest do wyrzucenia. Czy to prawda?[/quote]

    Wiem, że kolega w audi 80 przez ten preparat do naprawy stracił oponkę.
    Może ktoś wyjaśni na forum co ten preparat dokładnie niszczy, bo ciekawym?

  • Nie mialem do czynienia z tym preparatem, ale wiem ze gdyby nie zapas to bym z Grudziadza nie wrocil :lol: <!-- s:lol: -->

  • [quote="zygus"]Nie mialem do czynienia z tym preparatem, ale wiem ze gdyby nie zapas to bym z Grudziadza nie wrocil :lol: <!-- s:lol: -->[/quote]

    No troszke sie Zygus nazmieniales tych opon 😛 ale jak cos to bym Ci pozyczyl swoja 🙂

  • [quote="Adaś"]Heh, Wojtuś niewiele by to pewnie dało bo Zygus zmieniał kapcia w Częstochowie[/quote]

    Poprostu szczescie :lol: <!-- s:lol: -->

    Zygus probowalas grac w toto lotka ?? :twisted:

  • Właśnie nosze sie z zamiarm kupna dojazdówki do mojej fabki. ktos ma jakies doświadczenia z taką oponą? jaką dojazdówke kupić? zalety i wady waszym zdaniem?

  • Co do preparatu to np: w Merecedesie Vito jest taki fabrycznie zamiast koła zapasowego. Nigdy tego nie testowałem więc nie wiem jak to działa. Ja jednak wolałbym dojazdówkę. Jaką też nie wiem, ale to raczej nie ma większego znaczenia bo to tylko na kilka km ...do załatania pełnowymiarowego koła. Byle by się rozstaw śrub zgadzał i średnica ( co by mechanizmu różnicowego szlag nie trafił).