Witaj na forum Fabia Club Polska

Totalnie padnięta fabka

Temat utworzony · 3 Posty · 1097 Wyświetlenia
  • Witam

    Niestety po kilku latach ekspluatacji moja fabia totalnie odmówiła poszłuszeństwa.W zeszłym tygodniu podczas powrotu z pracy silnik zaczął dziwnie pracować, prawdopodobnie tylko na trzech cylindrach, na gazie i benzynie było to samo. Jakoś dojechalem do domu. Po poczytaniu w internecie doszedłem do wniosku ,że padł moduł zapłonowy. wymieniłem go razem ze świecami. po wymianie samochód zapalił i wszystko było ok. chciałem troszkę pojeżdzić i podładować akumulator bo się trochę wyczerpał. No i tu przyszło najgorsze . fabia nagle zgasła i nie chciała się uruchomić , nawet po podłączeniu przez kable. Silnik kręci mormalnie tylko nie chce zapalić. żadna kontrolka o uszkodzeniu się nie zapaliła ani razu. Akumulator się wyczerpał i teraz go ładuję.

    Co to może być , bo nawet nie wiem do kogo mam go zaprowadzić. Czy może ktoś w wawie ma kabel ,żeby odczytać błędy, i wtedy postanowić gdzie go zaprowadzić. Nie mam chęci aby cholować samochód po całej warszawie.

    Strasznie zmartwiony

  • Polecam warsztat skody na ul. Syreny 14 tel.(022) 631-17-96, znają się na rzeczy. Wiem bo tam swoją skodę naprawiam, a i zniżki dla klubowiczów mają. Mają tam wszystko na miejscu.

  • Pogadaj z [b]maly_Sz [/b] pisał w innym temacie ,że ma oprogramowanie od skody. I pewnie laptoka...