Witaj na forum Fabia Club Polska

Zamek pokrywy przedziału silnika

Temat utworzony · 4 Posty · 889 Wyświetlenia
  • Fabia 1,4 mpi 2000r
    witam. mam problem. mianowicie po otwarciu maski (chcialem dolac płyn do szyb) nie mogę jej z powrotem zamknąć. zrobilem tak jak zawsze czyli opuściłem maske z kilkunastu centów ale tym razem się nie zatrzasneła. nie wiem co z tym zrobić bo jazda z otwartą maska raczej w rachubę nie wchodzi.
    :zalamany: <!-- s:zalamany: --> pomóżcie

  • Zerknij czy uchwyt do otwierania pokrywy wrócił na swoje miejsce. Może wystarczy go dopchnąć, bo jak pociągnałeś to został.

  • nie to nie to. uchwyt wrócił na swoje miejsce. 😕 <!-- s:/ -->
    moze to jakas sprężynka czy linka nie wiem jak ktoś miał taki problem niech pisze. bo ja klapy nie zamkne :rozpacz: a mechanik na razie mi sie nie usmiecha

  • Radzę szybką wizytę w jakmś warsztacie. Mój kolega miał przypadek w Toyocie Camry, że maska się nie chciała otworzyć. Kolega uznał, że to nie jest takie pilne i odłożył naprawę na za klika dni. No i jadąc Trasą Toruńską w W-wie przy prędkości ok 70 km/h maska się otworzyła sama. Pęd powietrza podniósł ją do góry i wyłamał. Szczęśliwie nie wybiła szyby tylko poleciała górą i spadła pod nadjeżdżające auta. Na szczęście skończyło się na strachu mojego znajomego oraz przerażeniu przejeżdżających kierowców. Ale różnie się mogło skończyć...
    Pozdrawiam.