Witaj na forum Fabia Club Polska

Uszczelka drzwi - czym przykleić?

Temat utworzony · 3 Posty · 1825 Wyświetlenia
  • Witam! Przy naprawie lakierniczej serwis odklejał gumową uszczelkę drzwi (tą, która znajduje się na aucie i biegnie przez całą szerokość nadwozia). Niestety, przyklejenie nie wyszło im już tak dobrze i na odcinku ok. 30 cm uszczelka się odkleiła. Ponieważ nie kalkuluje mi się jeżdzenie na poprawki (lakiernik był poza Wawą), więć kombinuję, jakby to przykleić samemu. Jakim klejem proponujecie to potraktować? Może po prostu silikonem, tylko boję się, żeby nie uszkodzić lakieru, czy też samej gumy. Dziękuję za wszelkie wskazówki 🙂 <!-- s:) -->

  • Proponuję coś z serii klejów [url=http://www.loctite.pl/int_henkel/loctite_pl/index.cfm]LOCTITE[/url]

  • A ja bym spróbował przykleić to na taśmie dwustronnej mocnej i cienkiej ,teraz jest duży wybór takich taśm np w castoramie,obi.Są mocne do luster i nie tylko , ja ostatnio przyklejałem na taśmie dwustronnej rolety wewnętrzne z kasetą do okien plastikowych .Sama kaset z roleta jest ciężka i trzyma sie że aż miło.Można więc zaryzykować.Tylko dobrze przedtem odtłuścić.