Witaj na forum Fabia Club Polska

Wskaźnik temperatury opada i sie podnosi czesto:(

Temat utworzony · 4 Posty · 1488 Wyświetlenia
  • mam problem od kad zalozylem gaz wszystko mi sie pierd.. acz kolwiek nie wiem czy to ma cos wspolego z gazem ale wskaznik temp. mi opada i sie podnosi. zwłaszacza jak auto jest zagrzane i je wyłacze to pozniej jak odpale i jade to ze 3,4 razy temp mi opadnie i sie podniesie w ciagu 1 min i jak sie rozpedzam to w momecie spadku temp auto mi dlawi po czym wraca na obroty. wkurza mnie to a kolesie od gazu powiedzieli mi ze to wina elektryki. mam przejechane 54tys km na gazie zrobilem dopiero 10 tys i wiem jedno nigy wiecej gazu nie zamontuje.

  • Miałem podobny problem zaraz po załoźeniu gazu w fabce.
    Mianowicie czujnik temperatury zaczoł oszukiwać i pokazywał zaniżoną temperature(po przejechaniu 100km niby silnik się nie nagrzał).
    Po oblukaniu instalacji doszedłem że instalacja jest wpięta w orginalny czujnik silnika i przez to takie chece. Po założeniu osobnego czujnika temperatury do instalacji gazowej problem znikł.

  • Nie wiem czy to od gazu ale u mnie był to walnięty czujnik temp.Objawy podobne.
    Gazu w swojej fabce nie mam.

  • [quote="koko"]u mnie był to walnięty czujnik temp.[/quote]

    Też tak uważam. [b]Pinek[/b] gaz jest dobry, tylko musi być założony w profesjonalnym zakładzie, a takich niestety jak na lekarstwo.