Witaj na forum Fabia Club Polska

Trzeszczące Klamki opuszczania szyb...

Temat utworzony · 4 Posty · 955 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich. Widzialem ze na forum juz kolega poruszyl taki temat ale nie za bardzo bylo w nim wszystko wyjasnione. Klamki od opuszczania w mojej skodzie strasznie trzeszcza :mur: a mam wymienione glosniki na znacznie lepsze niz seryjne, radio tez mam nowe Sony Xplod. W poprzednim temacie bylo napisane zeby wygluszyc dzwi. Ale moim zdaniem i tak to nic nie da bo bo kalmiki znajduja sie zaraz obok glosnikow a moje glosniki sa znacznie mocniejsze niz seryjne... Prosil bym o jakis pomysl co z tym zrobic oprucz zdjecia klamek i zalozenia szyb opuszczanych elektrycznie :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->

  • w dziale zrób to sam przy uszczelnianiu drzwi bodajże jest instrukcja jak ściągnąć ta rączkę. ściągnij i może po podklejaj jakąś uszczelka gumowa albo czymś podobnym.

  • musze Cie zmartwic ale to ze cos tam podkleisz raczej nic nie pomoze bo i tak bedzie latala ta galka ktora trzymasz w reku jak otwierasz/zamykasz szybe (galki przeciez nie skleisz). Ja akurat ten problem mam z glowy bo mam elektryke. Za to mam inny problem bo jak slucham muzyki nawet niezbyt glosno, to lusterka zewnetrzne "pierdza" ze sie ludzie ogladaja. Nie mam pojecia czy to same lustra czy tez pokrywa sie trzesie i nie mam pomyslu czym by to zaklajstrowac zeby tego efektu nie bylo. Zaznaczam ze mam standardowe glosniki a radyjko JVC na CD ktore dostalem za darmo przy kupnie samochodu.

  • Hehehe widze ze kupiles Xplod z glosnikami 😉 <!-- s;) --> Ja tez dorwalem ten zestaw.. zaplacilem 120 zl... Jest fajny...

    I mam podobny problem do Piotra - brzeczy wszystko tak, ze radyjka to na minimalnym poziomie slucham, bo inaczej sie za mna ludzie obracaja i patrza jak na pustego dresa z BMW, co by chcial przyszpanowac a nie ma czym... 😜

    No ale zrobilo sie cieplo - jutro rozbieram drzwi i bede kombinowal... 😐

    Powodzenia!