Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabia III a może IV

Temat utworzony · 9 Posty · 931 Wyświetlenia
  • Witam ...własnie szukałem używanej Fabki ale powiem szczerze, że ciężko coś znaleźć dobrego więc poszedłem do salonu i zapytałem jakie są ceny i dostępność. Wyobraźcie sobie , że teraz na samochód czeka się najmniej 4 miesiące ( to już nowy model czyli Fabia IV ) natomiast znaleźli Fabię III od ręki za 64 tysi Ambition +pakiet comfort i Pakiet Premium + koło pełnowymiarowe. Czarny Metalik. Pytanie czy brać czy zamówić już tą Fabię IV ? Co doradzacie ??? Jest jeszcze opcja , że ktoś zrezygnuje i była by jeszcze kombi. Wolał bym bo większy bagaznik...
    Pozdrawiam

  • Witam.

    Za podobną F4 musiałbyś dać 30 koła więcej.

    Zależy jaki silnik, bo cena jest chyba ok. Tez się dowiedz co te pakiety zawierają. Czy faktycznie to auto się opłaci kupić.
    Jak ja liczyłem fabie 4 w active wersji bez extrasów to wyszło prawie 75000 zł

  • Witam...
    Fabia IV Ambition 1.0 95Km + pakiet comfort czyli alufelgi,kierownica funkcyjna dwu ramienna, kamera cofania, tylne światła led, koło zapasowe pełnowymiarowe i lakier metallic. Razem by wyszło 72 250 Myślę że warto ....A ty jak Myślisz TOMUŚ. Mogę tylko napisać że patrzyłem jeszcze na Kia Ceed ale 75 tysi za taki samochód to nie wiem czy się opłaca bo to tylko Kia....więcej traci na wartości i widać że wykonanie mnie nie przekonało. Jednak europejsie auta są lepiej złożone. Pozdrawiam

  • mariomario1 Kija nie kupuj. One tylko ładnie wyglądają i może silnikowo są ok a reszta to lipa. Pracowałem w firmie co produkowała części do kiji i hyundaja i powiem ci ze porażka co tam szło. Teraz może się poprawiło ale nie sądze.

    Środkowa wersja fabii to całkiem nie zła. Skoda niestety przygrywa na maxa z czym sie da. Więc jak konfigurujesz auto to bierz takie rzeczy przy których jest wysokie prawdopodobieństwo, że sterownik będzie ten full wypas. Bo wymiana sterownika to kupa zachodu i ciągle życie w strachu czy się uda.

  • mariomario1 luknij na moją konfigurację

    fabia 4 ambition 1.0 tsi 95 KM

  • Dzięki za info w sprawie Kij. Wiedziałem, że z tą marką kryją się dziwne żeczy. Odezwę się w poniedziałek, ale naprawdę Fabia IV strasznie mi się podoba.

  • mariomario1 ok 👌

    Powiem ci tak godzina serwisowa u kiji kosztowała ~ 300 zł co u skody w tym samym czasie 250.

    Mi się też F4 podoba jest ładna ale cena mnie odstrasza trochę 😕

  • Rany boskie gdzież to niby cena na rbg serwisowania w Kijance wynosiła 300zł? Nawiasem pisząc to między dobrze wyposażoną Fabią III a normalną wersją Fabii IV jest już ogromna różnica. No i oczywiście na nową Fabkę trzeba długo poczekać.

    Pozdrawiam
    sid

  • sid Idź się do kiji zapytaj o godzinę serwisową. U nas w kiji to wisi na tabliczce cennik i to tam było 🙂