Witaj na forum Fabia Club Polska

Namiar na lakiernika Kraków

Temat utworzony · 7 Posty · 1561 Wyświetlenia
  • czołem wszystkim
    jestem tu nowy - od wczoraj;)
    mam prośbę.
    potrzebuję namiar na w miarę rzetelnego lakiernika-blacharza w kraku lub okolicy..
    a co się dzieje?
    autko zaczęło drugi roczek dopiero. w zeszłym roku coś spadającego z dachu czy jakiegoś drzewa uszkodziło mi lakier na dachu i drzwiach - są takie ryski. sądziłem, że to tylko zewnętrzna warstwa poszła ale ostatnio zauważyłem rdzę:(
    mam gwarancję więc pewnie będę to robił w inter-auto czy emidzie - tyle, że po moich kilku bytnościach przeglądowych w tych serwisach mam stracha - o tym innym razem.
    chciałbym po prostu by jakiś fachura trochę mnie uświadomił..
    dzięki z góry i pozdro

  • Kilka lat temu jak miałem jeszcze Felicję to miałem lekkie odbicia lakieru od kamieni,kupiłem ją w Krakowie u Murawskiego tzn.w Wieliczce i tam się z tym zgłosiłem,mieli dobrego lakiernika zrobił taką wpyłkę że mucha nie siada po prostu super byłem bardzo zadowolony.Spróbuj tam zadzwonić.

  • dzięki tom:)
    zadzwonię

  • Jak nie chcesz stracić gwary to ASO, jak chcesz to róg powstańców, a 29-listopada.

  • dzięki
    pół dnia dziś czytałem różne posty i sporo dobrego o powstańców właśnie.. 🆗 <!-- s🆗 -->

  • A na powstancow maja tez lakiernika?? nie wiedzialem nawet.
    Ja na gwarancji korzystalem z lakierni w interauto na kocmyrzowskiej. Tyle ze oni tam na miejscu nie maja lakierni. Jestem srednio zadowolony, ale auto robilem w sierpniu, okres urlopowy i oni tam dopiero sie chyba przenosili czy jakos tak.
    Autko wrocilo troche pozniej, ale polakierowane bylo ok. Auto transportowane na lawecie, przebieg byl ok.

  • jest jeszcze taki myk, że różni znajomi, których pytam stukają się w głowę i mówią, żebym nie szalał z lakierowaniem - małe są więc odrdzewić i kropelkowo polakierować albo od razu wziąć pędzelek lub igłę i hammeritem..
    nie wiem jak się ma gwarancja na blachę do takich zabiegów.. :?: <!-- s:?: -->