Witaj na forum Fabia Club Polska

Dorobienie oświetlenia wewnętrznego

Temat utworzony · 2 Posty · 1171 Wyświetlenia
  • Wiem że jest sporo tematów na forum ale mało zdjęć. Od kilku dni jestem posiadaczem Fabii z 03r. I standardowy temat czyli brak oświadczenia w kabinie i bagażniku. Jedynie zapala mi się jak otwieram lewy przód. Chciałbym sobie obejść te mikrostyki w zamkach ale boję się wiercic w słupkach żeby krancowki zamontować. Czy możecie mi pomóc jak w miarę sensownie się zabrać za to? Pozdrawiam

  • możesz wrzucić oświetlenie ledowe punktowe. ja się wpinałem w instalację elektryczną w boczku bagażnika. kable możesz poprowadzić którymś słupkiem i podsufitką. Wtedy możesz pociągnąć oświetlenie nad każde z drzwi. do tego moduł sterowany pilotem, który możesz sobie podwiesić do kluczyków. Potem to trochę zmodyfikowałem i ciągnąc instalację do wzmacniacza wrzuciłem terminal na banany pod który się wpiąłem. z przodu możesz wpiąć się pod instalację lampki przedniej i też sobie rozciągnąć instalację podsufitką. jest naprawdę masa możliwości zrobienia oświetlenia. jbc służę radą. w swojej fabce już robiłem chyba wszystko co jest możliwe.