Witaj na forum Fabia Club Polska

Sklepy z częsciami!!

Temat utworzony · 38 Posty · 69710 Wyświetlenia
  • Nowy temat, bo takiego jeszcze nie bylo :lol: <!-- s:lol: -->
    Niech kazdy wpisuje sprawdzone sklepy ze swojego miasta, gdzie jest tanio, a obsluga zna sie na rzeczy.

    [b]KRAKÓW:

    1. Ul. Mogilska 121, tel (012) 413-11-54, sklep z czesciami do Skody
    2. Al. 29 Listopada 130, tel (0-12) 415 88 55 ; 415 92 90 wew. 157[/b]

    Sklep nr 2 polecal mirek w ktoryms z postow o przegladzie, ale ceny sa wyzsze niz w 1.

  • [quote="zygus"]Sklep nr 2 polecal mirek w ktoryms z postow o przegladzie, ale ceny sa wyzsze niz w 1.[/quote]

    Nie potrafię określić różnic cenowych, ale ja korzystam z tego na Kalwaryjskiej 72, tel. 423 63 68 (można wytargować 10% rabatu)

    Jest jeszcze jeden na ul. Kościuszki (droższy od ww.) i ul. Batorego

  • No to widze, ze zainteresowanie jest!! Czesto kupujecie jakies czesci i inne rzeczy w takich sklepach, bo mozna by bylo powalczyc o jakies znizki??
    JA jutro jade do jeden z hurtowni i sie zapytam o znizke dla nas, pracuje tam znajoma mamy, wiec moze sie uda 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="zygus"]Czesto kupujecie jakies czesci i inne rzeczy w takich sklepach, bo mozna by bylo powalczyc o jakies znizki??[/quote]

    A jak wspominałem o podobnym pomyśle Adasiowi, to mnie wyśmiał 😞

  • [quote="mdr"][quote="zygus"]Czesto kupujecie jakies czesci i inne rzeczy w takich sklepach, bo mozna by bylo powalczyc o jakies znizki??[/quote]

    A jak wspominałem o podobnym pomyśle Adasiowi, to mnie wyśmiał :-([/quote]

    Spoko spoko, adasiem to ty si enie przejmuj 😛 <!-- s:P -->
    Ja postaram sie zalatwic cos jutro

  • Powodzenia Zygus 🙂 <!-- s:) -->

  • Adaś walcz o znizki w częstochowie , bedziesz mi tansze części przysyłał 😉

  • Bylem i dowiedzialem sie. Sprawa jest, ze jesli paru z nas otworzy rachunek (zrobi zakupy) to mozemy liczyc pozniej na jakis rabat dla klubu. Wiecej szczegolow bede uzgadnial, jesli zobaczycie ze ten sklep, wlasciwie hurtownia, ma dobre ceny i warto tam kupowac.
    Ja dzi srobilem zakupy dla taty do octavii i ceny tak sie prezentuja:

    1. Zestaw rozrzadu (pasek+4 napinacze) - 480zl
    2. Filtr powietrza FILTRON - 20.94/29.56 (wzialem dwa bo sa rozne typy a nie wiedzialem ktory pasuje)
    3. Filtr oleju FILTRON - 17.04
    4. Pompa wody - 135.36zl

    Wiem ze akurat te czesci do octavi sa tutaj tansze niz w sklepie na mogilskiej, oraz w sklepie na 29listopada, gdzie wczesniej dzwonilem.

    Jak by ktos byl zainteresowany to namiary na ta hurtownie:
    [b]"MOTOROL"
    Ul. Bociana 19
    tel. (012) 420-44-11[/b]
    (012) 420-44-12
    (012) 420-44-13
    (012) 420-44-14
    (012) 420-44-15

  • [quote="Zygus"]Nowy temat, bo takiego jeszcze nie bylo :lol: <!-- s:lol: -->
    Niech kazdy wpisuje sprawdzone sklepy ze swojego miasta, gdzie jest tanio, a obsluga zna sie na rzeczy.

    [b]KRAKÓW:

    1. Ul. Mogilska 121, tel (012) 413-11-54, sklep z czesciami do Skody[/quote]

    Sklep jest, ale obsługa zostawia bardzo wiele do życzenia. Poszedłem szukać lusterka i zacząłem zadawać pytania. Niemal na wszystkie odpowiedź była "nie ma", "nie wiem" albo cisza. Uważam, że w sklepie oprócz sprzedaży należy liczyć na fachową pomoc. Niewątpliwie brak zaangażowania też ma wpływ na wybór sklepu. Nie polecam ze względu na obsługę.

  • Dobry sklep jest w Rybniku na ul Zebrzydowickiej i na hasło SKODOVKA-CLUB jest zniżka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Bogi[/b] dziekujemy za znizke w Twoim sklepie 🙂 :padam: Klubowicze i Forumowicze juz wiecie gdzie macie kupowac czesci do swoich fabek 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Zygus"][b]KRAKÓW:

    1. Ul. Mogilska 121, tel (012) 413-11-54, sklep z czesciami do Skody
      [/b][/quote]

    No panowie, mamy wreszcie najlepszy sklep w kraku z częściami dla naszych fabianek. Jego właściciel pan Darek załatwił mi wprost po rewelacyjnej cenie czujnik skrętu, oryginalny, nie jakiś tam regenerowany jak oferują po serwisach i innych sklepach. Pogadaliśmy trochę i udało się załatwić [b]zniżkę 10%[/b] mimo, że już ma najniższe ceny, [b]przysługuje ona wyłącznie klubowiczom FCP, którzy zidentyfikują się fabianką z naklejką klubową, bądź też ramkami klubowymi.[/b]

    Dodam jeszcze parę danych o sklepie do tego co podał [b]Łukasz[/b]:

    [b]Zygus[/b] pan [b]Darek[/b] pamięta Twą fabkę i kojarzy Cię jak kupowałeś u niego jakeś części :super:

    Komentarze i pytania przeniosłem [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=1790&start=15]TU[/url]

  • Po raz kolejny wyrażę zadowolenie z zakupów na mogilskiej 😄 tym razem kupowałem części do octavi taty, wszystko na miejscu i w dobrych cenach :super: <!-- s:super: -->

  • Witam,
    poniższy sklep moge polecić z czystym sumieniem. Znają się na rzeczy i mają duzy asortyment części od orginalów po zamienniki. Wg. mnie w rozsądnych cenach.
    Wysyłają zamówiony towar bardzo szybko i solidnie zapakowany.

    Skoda Polmozbyt

    ul. Przybyszewskiego 199/205
    93-120 Łódź
    NIP: 728-263-84-89
    Tel. (042) 250 77 55

    http://www.skodaczesci.pl<!-- w -->

  • [quote="krzykii3"]Witam,
    poniższy sklep moge polecić z czystym sumieniem. Znają się na rzeczy i mają duzy asortyment części od orginalów po zamienniki. Wg. mnie w rozsądnych cenach.
    Wysyłają zamówiony towar bardzo szybko i solidnie zapakowany.

    Skoda Polmozbyt

    ul. Przybyszewskiego 199/205
    93-120 Łódź
    NIP: 728-263-84-89
    Tel. (042) 250 77 55

    http://www.skodaczesci.pl<!-- w -->[/quote]

    Czy ktoś może jeszcze polecic skodaczesci.pl ? Główna nie wygląda jakos nadzwyczajnie zachęcająco 😉

  • skodakraków.... a za servo do wentylacji chcieli odemnie więcej niż w skodaczesci.pl 😐 <!-- s:| -->

    Mimo iż identyfikowałem się jako klubowicz.

  • Gdzie Skoda Czesci ma cennik?

    Pzdr

  • Witam,
    wystarczy że wybierzesz model z odpowiednim silnikiem i klikniesz szukaj, pojawi ci się cały asortyment włącznie z cenami a jeżeli wiesz czego szukasz towpisujesz nazwę częsci i wyświetla się jego nazwa i zaraz z boku cena.

    Jeżeli ktoś nie jest pewien co do tego sklepu skodaczesci wystarczy przeczytać opinie na stronie http://www.skodaczesci.pl/opinie/<!-- m -->

    Pozdrawiam

  • Podaje sklep w [b]Bytomiu[/b].Nigdy w nim nie kupowałem ale słyszałem że to porządna firma:

                             [b]FH Skoda Części
                             ul.Witczaka 62
                             tel.32 281.65.79
                             czynny:9-17
                             sobota:9-13[/b]
    
  • [b]Sklep SKODY na ul ŚWIĘTOKRZYSKIEJ w Warszawie [/b]
    [b]5 %[/b] zniżki dla klubowiczów FCP - trzeba się powołać na "fabia club polska" przed zawarcie transakcji.
    Możliwe transakcje internetowe.
    http://skoda-czesci.com.pl/index.html<!-- m -->

    "sklep posiada pełen asortyment od chemii motoryzacyjnej do części elektryczno-mechanicznych po blacharskie"
    (dzięki [b]and61[/b])