Witaj na forum Fabia Club Polska

[Galeria] - tylko zdjęcia!

Topic created · 306 Posts · 39202 Views
  • Ja też narazie nic nie obiecuje.

  • [quote="gonzzo"]wasze demony szybkosci[/quote]

    🙂 <!-- s:) --> sam bym tego lepiej nie ujął.

  • zawitam na 100%
    jak sie znajdziemy??

  • No wlasnei raczej nie bedziemy stac razem chyba ze szczescie dopisze, bo tak naprawde nie wiadomo kto jeszcze jedzie a kto nie. Ale fabki nasze napewno bedzie mozna latwo rozpoznac

  • Hehe pewnie tak wyjdzie. Ja w tym czasie bede chyba w warszawie goscil, wiec wtedy wpadne na bemowo.

  • No ja niestety w wawie beda dopiero tydzien pozniej takze nici z bemowa.

  • Ja niestety też nie dotrę, ale myślę, że zapodasz jakieś fotki z wyprawy.

  • Witam 🙂 <!-- s:) --> powiedzcie koledzy kiedy jakis zlot czy spotkanie w warszawie? bo jakos niezbyt widze chetnych fabiakow z warszawy;)

  • No to się pewnie trzeba spiknąć. A tak właściwie już był i to jakoś niedawno w Wilanowie, ja niestety nie byłem 😕 <!-- s:/ -->

  • gdyby cos ja jestem chetny 😉 <!-- s;) -->

  • No to panowie moze cos ogarniemy ? 🙂 ustalmy jakies miejsce i date to moze wiecej chetnych sie znajdzie? czekam na jakies propo :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Może nowa fabia wkupi sie w łaski :oczami: <!-- s:oczami: -->

  • Tylko kurdebele wakacje za pasem i może być mała frekwencja.

  • To jesli moge was prosic, ogloscie jakas propozycje wsrod waszych znajomych gdyz ja ich jeszcze zbyt wielu w tym kregu nie mam. To wtedy moze cos sie udac 🙂 <!-- s:) -->

  • jesli to was interesuje i macie ochotę na integracje ze SKODOVKĄ to może wpdaniecie na organizowany przeze mnie spot 5 lipca. najprawdopodobnie bedzie nad Wisła w Konstancinie lub nad Zalewem Zegrzyńskim, Jeśli bedziecie zainteresowani to dokladne miejsce podam w przyszłym tygodniu
    [quote="koko"] A tak właściwie już był i to jakoś niedawno w Wilanowie,[/quote]
    [b]koko [/b], chyba chodzi ci o spot w Wilanowie ze Skodovką gdzie później ludzie pojechali nad Wisłę do Konstancina ( ognisko i topienie marzanny), tylko nie wiem dlaczego osoby z FCP ktore były w Wilanowie tam nie dojechały ??

  • [quote="and61"]chyba chodzi ci o spot w Wilanowie ze Skodovką gdzie później ludzie pojechali nad Wisłę do Konstancina [/quote]
    Tak to pewnie chodzi o to. Ale mnie nie było więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć. A co do spocika 5 lipca to oczywiście daj znać. Jak będe mógł to się pojawie i mam nadzieje że ktoś jeszcze z FCP. 😄 <!-- s:D -->

  • Koledzy ja sie rownierz pisze na takie spotkanie 🙂 czekam na konkrety :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Witam wszystkich z miła chęcią podlaczył bym sie do tego zlociku 5 Lipca 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]and61[/b] Daj cynk co do spocika 5 lipca. I co trzeba zabrać. Coś na grilla, piciu,piciu, czy może kasiorkę na te sprawy itd. 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="koko"]and61 Daj cynk co do spocika 5 lipca. [/quote]
    [b]koko[/b], u mnie jak u wrózki , mowisz i już jest odpowiedź
    my spotykamy się o godz. 11.00 na parkingu cmentarnym w Wilanowie, ( wjazd na parking od strony skretu z ul. WIERTNICZEJ w al.WILANOWSKĄ , przy przystanku autobusowym) skąd o godzinie 11.30 wyruszamy kolumną nad Wisłę w miejscowości Dębówka . [quote="koko"] I co trzeba zabrać. Coś na grilla, piciu,piciu, [/quote]
    przede wszystkim dobry humor, a co do sfery materialnej to kiełbase na grilla/ognisko, coś do picia ( [b]nie mowie [/b]o alkoholu, chyba że bierzecie drugiego kierowce - ale tego to chyba nie muszę pisać 🙂 <!-- s:) --> ) oczywiscie mile widziane są rodziny skodziarzy

Log in to reply