Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabia II, przed i po lifcie, światła, maska, zderzak

Temat utworzony · 4 Posty · 13567 Wyświetlenia
  • Cześć, jestem świeżakiem. Miałem stłuczkę, która poczyniła spore straty w przodzie samochodu, do wymiany światła, zderzak, maska( kurcze mięciutkie te blachy). Do wersji przed liftem zderzaków i masek w dobrym kolorze na rynku wtórnym jest jak na lekarstwo i ceny szalone, a do tej po lifcie spory wybór . Skoro muszę wymienić te wszystkie elementy, to czy do starszej Fabii II pasują wyżej wymienione elementy gdyby je zamontować razem? Z góry dzięki i pozdrawiam 🙂 <!-- s:) -->

  • Generalnoe wizualnie powinny pasować tylko nie wiem jak z mocowaniem.Kolejna sprawa to przy ewentualnej odsprzedaży znawca spostrzeże że auto przed liftem a wygląda inaczej.

  • nie zamierzam wciskać komuś kitu, że samochód igła, miód malina i nienaruszony zębem czasu;) To tylko stłuczka i zniszczone są elementy wymienialne, po wymianie i względnie dobrym zrobieniu będzie mechanicznie taki sam tylko inna wizualka ( o ile da się to zrobić) i właśnie tu jest ta kwestia czy otwory montażowe , uchwyty, wtyczki itp będą pasować ? Wyczytałem, że w fabii pierwszej generacji takie rzeczy były jak najbardziej możliwe, tylko co z dwójką ?

  • Witam .
    Musisz zmienić cały przód na po FL (błotniki, maska , lampy, zderzak, przednie poszycie, grill)