Witaj na forum Fabia Club Polska

Jak podłączyć DRL LED fabia 2 1.4 tdi 2009r przed liftem

Temat utworzony · 2 Posty · 1218 Wyświetlenia
  • Witam

    Zakupiłem oczka DRL LED do mojej fabianki 2009r 1.4 tdi przed liftem ( dodam że mam wersję komfort z halogenami i nie chcę ich usuwać ).
    Chciałem się zapytać jak mam podłączyć te dzienne ledy? Do jakich kabli podłączyć? Jaki kolor ewentualnie numer przewodu? Ewentualnie do jakiej kostki się wpiąć? Gdzie dana kostka się mieści? Jak się do danego elementu dostać?
    Ledy są z automatycznym włącznikiem w postaci czarnej kostki jako centralki, wychodzą z nie 4-ry przewody:

    1. Czerwony na plus z bezpiecznikiem ( tylko gdzie, do jakiego plusa, kostki podłączyć?
    2. Czarny masa ( też gdzie się standardowo w które miejsce wpiąć?
    3. Brązowy jest opisany jako headlamp
    4. Żółty jest opisany jako or position light
      Podaję 1-szy sposób podłączenia z naklejki na centralce DRL: Option 1 - yellow kable to the headlamp
      ( Światła off ledy on ) ( światła on ledy off )
      Podaję 2-gi sposób podłączenia z naklejki na centralce DRL: Option 2 - brown cable to the headlamp
      ( Światła off ledy on ) ( światła on ledy on 50% dim )
      Jedna opcja może być zastosowana.
      Dodam że mnie interesuje tylko opcja 1-sza, zapalony silnik włączają się DRL,a jak włączam światła mijania to DRL mają się wyłączyć.
      Z góry dziękuję za szczegółowa instrukcję jak i gdzie się mam wpiąć.

    Pozdrawiam
    jace699

    ps. nie wiem jak mam przesłać w razie potrzeby zdjęcie tej centralki z tych DRL

  • Ciekawy post. Dajesz sobie sam odpowiedz. Plus do plusa, minus do minusa (najlepiej chyba na akumulatorze, bo masz bezpiecznik) a trzeci kabel do reflektorow. Chyba ze producent z Chin, to wtedy plus do minusa, minus do plusa a czerwony do niebieskiego. :-))