Witaj na forum Fabia Club Polska

Zdjęcie przedniego grilla w F1

Temat utworzony · 4 Posty · 848 Wyświetlenia
  • Witam, mam pytanie, chciałbym zdjąć przedni grill w mojej Fabce 1. Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać, gdy otwieram maskę, mam śruby na imbusy, czy wystarczy to odkręcić?

    Chodzi mi o samą tą kratkę

    [img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/65/93/19/3565931927[/img]

  • No to nie jest skomplikowane, okrecasz te imbusy i sciagasz calos z plastikiem (w kolorze auta). Potem od tylu musisz podwazac plastikowe zaczepy (chyba z samej atrapy grila) - uwaga moga sie polamac najlepiej jak plasitk bedzie w cieplym. Potem masz dostep to takich samych zaczepow z "chromu" mozesz lamac bo masz nowa kratke 😛 <!-- s:P --> skladanie w odwrotenj kolejnosci. Moze opis nie jest zbyt jasny ale po odkreceniu tego zobaczysz co musisz sciagac. Mi wymiana grilla zajela ok 35-40 min w domku jakies 2 miechy temu 😆

  • nie pamiętam dokładnie bo już nie mam oryginalnego ale odkręcasz grill po 2 śrubki z prawej i lewej strony a później zwalniasz zaczepy śrubokrętem bądź palcami, a wymiana nie potrwa dłużej jak 15 min,wszystkie zaczepy są bardzo dobrze widoczne więc nie będzie z tym problemu

  • Potrzebne klucze to torxy (gwiazdka), a nie imbusy (sześciokant).