Witaj na forum Fabia Club Polska

Wypchnięcie dachu

Temat utworzony · 7 Posty · 16547 Wyświetlenia
  • Czołem!
    Może zacznę od początku: podczas jednej zimy na moją fabię zsuną się śnieg i pozostawił wgniecenie w dachu :rozpacz: (wygląda tak jakby ktoś skakał po dachu). Samochód ma AC i w ASO powiedzieli, że owszem mogą to zrobić ale nie będą nic wypychać tylko odetną dach i wspawają inny prosty :przestraszony: :cenzura: <!-- s:cenzura: --> podziękowałem im za taką próbę naprawy. Obawiam się, że jak się do tego spece z ASO zabiorą to po kilku latach zaczną mi rdzewieć miejsca w których wspawywali "nowy" dach. Nie chcę tego robić również z tego powodu, że powłoka lakiernicza jest nienaruszona, dach udało się wypchnąć od środka ręką, ale widać drobne wgniecenia w których podczas deszczu zbiera się woda. Czy znacie i polecacie jakieś dobre warsztaty w Warszawie lub okolicach zajmujące się wypychaniem tego typu wgnieceń? Jaki może być koszt takiej akcji?

  • Kiedyś miałem fiata w którym skradziono mi przednie koła po hamsku chwytając za błotniki.Tym sposobem pozostawili mi auto nie dość że w piachu to jeszcze z pokaźnymi zagnieceniami.Znalazłem w swojej okolicy blacharza który miał takie kowadełko zakończone łyżką którą tak mi to wyciągnął że przy sprzedaży nic nie było widać.Nawet lakier nie ucierpiał.Zrobił to po fachowemu i zapłaciłem 50 zł (ale było to z 6 lat temu).Radzę znaleźć Ci kogoś dobrego w swojej okolicy i to załatwić.Omijaj ASO tymbardziej jeśli chodzi o sprawy lakierniczo blacharskie bo robią to po patyracku i na bank wyjedzie Ci rdza.Mam z tym doświadczenie, ale to temat na inną dyskusję.Powodzenia.

  • Jest duzo warsztatów które wyciągają wgniecenia po gradobiciu. Nie mam teraz przy sobie adresu. Ale nawet smart auto cos takiego robi. Tylko ze duzo biora. Jednak w warszawie jest takich zakładów bardzo duzo. Po gradobiciu od wgnioty biorat od 50 do 100 zl

  • I co poradziłeś sobie z tym jakoś? Udało się bezinwazyjnie wyciągnać wgniecenie? Ile zapłaciłeś?

  • [quote="dzióbek"]I co poradziłeś sobie z tym jakoś? Udało się bezinwazyjnie wyciągnać wgniecenie? Ile zapłaciłeś?[/quote]
    Pytałem o możliwość wypchnięcia pod tym adresem: http://www.bezlakieru.pl/ ma dobre opinie ale jak spojrzał to niestety powiedział, że nie podejmie się tego i że raczej proponował by wymianę. Także szukam nadal. Ostatecznie albo będzie lekko wgniecion dach 😞 albo zdecyduję się na jego wymianę w ramach auto-casco ale w jakimś naprawdę dobrym i sprawdzonym warsztacie (czyli raczej nie w aso :rotfl: <!-- s:rotfl: --> ).

  • To dobrze, że sobie z tym jakoś poradziłeś. Też miałam z tym problem.

  • Pewnie drogo Cię to kosztowało? 😕 <!-- s:/ -->