Witaj na forum Fabia Club Polska

Demontaż poduszki na kierownicy

Temat utworzony · 6 Posty · 5177 Wyświetlenia
  • Ponowię ten temat, bo odpowiedzi nie znalazłem. z tego co wiem to od góry wkłada się śrubokręt i coś robi, nie chcę nic popsuć i odpalić poduszki. Nie iwm czy się coć odblokowuje czy poprostu podważa całą poduszkę.

    Pozdrawiam

  • Jak ściągnąć nie wiem, ale ja bym się za to nie brał nie mając praktyki bo można się nieźle uszkodzić, jeden z dawnych znajomych stracił przednią klawiaturę i nos jego zmienił dotychczasowe miejsce pobytu po demontażu jaśka.

  • Wiem czym to grozi. Jak sie grzebie przy poduszce to trzeba odłączyć akumulator i troszke poczekać. Jak mi w warsztacie zdejmował poduche to zajeło mu to 5 sek. Ale juz tam nie pojadę bo badziewny warsztat, byłem tylko raz i mi wystarczy.

    Poza tym jeżeli juz bym grzebał w poduszce to napewno nie na wprost niej tylko z boku.

    Pozdrawiam

  • nawet z boku bym nie radzil 😛 taka poduszka nie jest rozmiarow nocnego jasia 😛 <!-- s:P -->

    a tak serio ... lepiej niech to ktos zrobi kto juz to robil wczesniej i wie jak sie do tego zabrac ..

  • przekęcasz kierownicę o 90* i od strony licznika pojawi się otworek z taką zapinką w środku, lusterko jesr przydatne. podważasz zapinkę wkrętakiem, potem przekręcasz kierownicę w drugą stronę i odpinasz drugą zapinkę po przeciwległej stronie. Poducha jest twoja

    Ponoć banał, ale sam tego jeszcze nie testowałem

  • odezwij sie do mnie to ci powiem co i jak 🆗 <!-- s🆗 -->