Witaj na forum Fabia Club Polska

ASO - Blacharka/Lakiernik Trójmiasto/okolice

Temat utworzony · 2 Posty · 9236 Wyświetlenia
  • Witajcie, mam 6 miesięczną Fabię, która ucierpiała podczas ostatnich opadów śniegu 😞 <!-- s:( --> Do naprawy błotnik i drzwi kierowcy... Czy możecie polecić jakieś ASO w Gdańsku/Gdyni/okolicy, gdzie rzetelnie wykonają naprawę? Podobno serwisy Plichta lepiej omijać szerokim łukiem, pozytywne wypowiedzi słyszałem natomiast nt. ASO w Starogardzie Gdańskim.

  • Witam Cię 🙂 <!-- s:) -->

    Pod rozważania twoje podsunę takiego dealera/serwis jak Lellek w Sopocie http://www.autolellek.pl/pl/nasze-salony-i-serwisy/sopot.html . Byłem parę razy u niego w oddziele Gliwice i było przyjemnie bez żadnych nie miłych sytuacji. Pracę wykonali dobrze bez żadnych "ale" i serwis jest 🆗

    Dowiedz się jak on się ma w Sopocie bo tam nie sięgam 🙂

    Centrala Lellka jest w Opolu - Sławicach. To jest taka wioska tuż za Opolem 😉 tylko dziwnym trafem przyłączona do Opola 😄 .

    Ja u siebie też mam porysowany zderzak i też go chciałem pomalować. Pojechałem do Lellka w Gliwicach i Gość z działu blacharsko - lakierniczego zobaczył szkodę i powiedział do mnie że to kosztuje 900 zł. W tym momencie się wyleczyłem z malowania bo to jest plastik i nie rdzewieje.
    Wydaje mi się, że u Lellka malowanie elementu kosztuje 900 zł.

    Wnoszę o przeniesienie tematu do działu Aso
    dziękuję :padam: