Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem z przedmini drzwiami pasażera

Temat utworzony · 4 Posty · 1156 Wyświetlenia
  • Uszanowanie moje dla wszystkich forumowiczów.
    Mam problem dośc chyba nie typowy bo szukałem troche w necie i nie znalazłem jakiejs sensownej odpowiedzi.
    Mianowicie chodzi o to, że drzwi od pasażera nie reagują zupełnie na pilota. Znaczy sie otwiera sie cały auto a tamte drzwi nie ... Problem zwieksza na wartości gdyż nie da się ich otworzyć też od środka ani klamką ani specjalnym przyciskiem do otwierania i zamykania drzwi. i teraz mam dwa pytania

    1. czy wyeliminowanie błedów komputerem może zapiobiedz sprawie?
    2. czy znacie jakis super maginczy sposób żeby otworzyć drzwi, które sie nie chcą otworzyć od środka?
      powiem jeszcze że nie mam wejscia na kluczyk w drzwiach pasażera, po przytrzymaniu cyngla symbolizującego otwarte drzwi terż nie chcą się otworzyć, no i zupełnie od środka też nie jak juz wspomniałem wcześniej. poprosze o jakies konkretne rady.
      podejrzewam że cos sie mogło spierniczyć z zamkiem ale zeby sie do niego dostac potrzebuje zdjąć tapicerke z drzwi a to nie do konca chyba da sie zrobic przy zamkniętych... 😄 <!-- s:D --> pozdrawiam i poprosze o pomoc.
  • A samochód to? Fabia 1 ? Fabia 2? rocznik? VAG pokazuje jakieś błędy?
    Najpierw komplet podstawowych informacji, a potem oczekiwanie na pomoc 🙂 <!-- s:) --> Takie panują u nas zasady.

    Powodzenia!

  • skasowanie błędów nic tu ni pomoże, ewidentnie padla zamek jak otworzyć? spoób na pewno jest, u siebie mialem drzwi tylne lewe dałem do mechanika i otworzyli jakoś 🙂 <!-- s:) -->

  • Pozostaje wyjecie fotela, demontaż tapicerki, zdjęcie tapicerki drzwi, zdjęcie blachy drzwi i targanie zamka od środka.
    Skanowanie błędów nic nie da.
    Smutne ale prawdziwe. Jakaś blokada w zamku się posypała.