Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Pytanie dotyczące interfejsu Vag KKL

Temat utworzony · 3 Posty · 797 Wyświetlenia
  • Witam a wiec jak każdy wie mam Skode 😜 i interfejs do niej lecz chciałbym się dowiedzieć czy dało rade tym kablem vag podłączyć renault clio II ? wiem że potrzebny jest inny program proszę o szybką odpowiedz ! 🙂 <!-- s:) --> Pozdrawiam.

  • Obawiam się, że nie podejdzie, w różnych samochodach różnie jest zbudowana wtyczka, mimo że zewnętrznie wygląda identyko. Ja swojej Pandy nie podłączałem przez kabel, bo się nasłuchałem o wystrzelających poduszkach przy próbie podłączenia przez inny kabel niż dedykowany do fiata. Trochę się zbałem, że mi poduszka wystrzeli i odpuściłem temat 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Torrence"]Obawiam się, że nie podejdzie, w różnych samochodach różnie jest zbudowana wtyczka, mimo że zewnętrznie wygląda identyko. Ja swojej Pandy nie podłączałem przez kabel, bo się nasłuchałem o wystrzelających poduszkach przy próbie podłączenia przez inny kabel niż dedykowany do fiata. Trochę się zbałem, że mi poduszka wystrzeli i odpuściłem temat 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    uwielbiam takie legendy ja robiłem fiaty vagiem nic się nie stało a na dodatek działało :chytry: