Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Wgniecione lewe przednie drzwi.

Temat utworzony · 6 Posty · 14278 Wyświetlenia
  • Panie i panowie ma ktoś może namiar najlepiej w małopolsce na gościa który rozbiera na części angliki lub powypadkowe.
    Żona dziś rano jechała do pracy i gość się jej wmontował w lewe przednie drzwi, na szczęście nie tknięte nic więcej, prostować za bardzo bym nie chciał i kłaść szpachli.
    Przeglądłem na szybko alledrogo, a tam drzwi do wersji 3D lub yaris verso i żadne nie podejdą, lub jest do wersji 5D ale z pełnym uzbrojeniem za kosmiczną cenę, a ja potrzebuję goły szkielet.

  • 3D - 5D trzydrzwiowa i pieciodrzwiowa? Fabii z trzema drzwiami nigdy nie bylo.
    Podobnie jak nigdy nie slyszalem o Fabii Yaris verso.
    Zgluplem, czy co?

  • [b]Marek[/b] w temacie jest wyraźnie zaznaczona opcja [b]INNE[/b] oraz przy temacie jest dopisek [b]Toyota yaris[/b], z skodą napewno nie ma nic wspólnego.

  • [quote="Marek"]
    Podobnie jak nigdy nie slyszalem o Fabii Yaris verso.
    Zgluplem, czy co?[/quote]

    Jest Yaris Verso. Brzydal jak nie wiem co, w Holandii robi furorę na równi ze Smartami.
    Wygoogluj sobie grafikę, to zobaczysz 🙂 <!-- s:) -->

    Wybacz Mirku za spam 😉

    A próbowałeś może na szrotach? U mnie w rejonie pełno części do japończyków i francuzów, gorzej z niemieckimi niestety.

  • [b]Wrona [/b]niestety kiepsko, doszedł jeszcze kolejny problem yariski były składane w japoni i francji, moja jest wersją niby francuską, ale mieszaną jak zauważyłem przy robieniu hamulców, ale do rzeczy. Wersja francuska ma inaczej mocowany zamek i wew. elementy drzwi, a japońska inaczej mimo, że obie są 5D. Także wysyłka wogule nie wchodzi w grę bo ryzyko, że będą pasować wynosi 50%. Narazie znalazłem magika który raczej podejmie się klepania także chyba tak się skończy. Póki co czekam na wysłannika z uniqi gdzie był ubezpieczony sprawca, bo nie ruszę do przodu bez wyceny.

  • Ja bym na samaym poczatku sprobowal tutaj:
    http://www.fanklubtoyota.pl/<!-- m -->
    Na pewno sa tam tacy entuzjasci Toyoty jak tutaj sa entuzjasci Fabii.