Witaj na forum Fabia Club Polska

Nowa Fabia II FL Elegance

Temat utworzony · 35 Posty · 19543 Wyświetlenia
  • Witam. W dniu 16 maja odebrałem swoje wymarzone autko jakim jest Fabia 🙂 Autko zostało zamówione 8 marca, gdyż było produkowane typowo na zamówienie. Jest to bardzo nietypowa wersja ze względu na swoje wyposażenie, gdyż postanowiłem wziąć w 98% maxa 🙂 <!-- s:) --> Silniczek 1.4 85km benzynka

    Wyposażenie:
    -Radio Swing z wejściem AUX IN + 8 głośników
    -Fotele przednie podgrzewane + regulacja wysokości
    -Schowki pod fotelami przednimi, schowek na okulary w podufitce
    -Climatronic + Klimatyzowany schowek w konsoli
    -8x AIRBAG
    -ACS System pokolizyjny
    -immobiliser
    -Wyświetlacz MAXI-DOT
    -Skórzana kierownica + lewarek biegów + dźwignia ręcznego
    -Sterowanie radiem w kierownicy
    -reflektory projekcyjne
    -Alarm z czujnikiem przechyłu i monitorowaniem wnętrza
    -Tempomat
    -Gniazdo MDI + kabel USB
    -Przyciemniane szyby
    -oryginalne alufelgi 15 cali
    -ESP + ABS + ASR + MSR + EDS + HBA
    -4x elektryczne sterowanie szyb
    -Elektryczne lusterka + podgrzewane
    -Czujniki parkowanie z wyświetlaczem na radiu

    Akcesoria:

    • bagażnik dachowy SKODA
      -uchwyt rowerowy Thule Pro Ride 591
      -CB Radio TTI 880
      -Antena Sirio ML 145
      -Nawigacja Navman Tornado

    To chyba tyle z najważniejszego wyposażenia 🙂 Więcej fotek dodam później

    Zdjęcie wykonane w Tarnowie, gdyż na chwilę obecną tutaj znajduję się na wypoczynku 🙂

    [url=http://imageshack.com/f/70dscn2581dj][img]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/252/dscn2581d.jpg[/img][/url]

  • ładna zielona żabka 😉 <!-- s;) -->.
    Niezły wypas, napisz nieco jakie wrażenia masz z działania ESP jak już nieco pojeździsz.

  • do full wypasu brakło szyberdachu oraz fabrycznej nawigacji, czego nie chciałem 🙂 więc tylko z tego powodu brak tych rzeczy w niej 🙂 <!-- s:) -->

  • Gratki nabytku świetnie sie prezentuje choć do takiego wypasu przydałby sie mocniejszy silniczek który by to ładnie ciągnął do rpzodu
    Pozdrawiam i szerokości

  • Nooo panie, autko pierwsza klasa 🙂 <!-- s:) --> i ten kolor.... gratuluje i szerokości!

  • No rakieta to to nie jest 😜 Diesla odrzuciłem od razu. Chciałem wziąć 1.2TSI 105km, ale dowiadywałem się u pewnych osób i powiedziano mi, że występują problemy z turbinami oraz łańcuszki rozrządu strzelają, więc postawiłem na rozsądek bezawaryjność i sprawdzoną jednostkę 🙂 <!-- s:) -->

  • z taka moca nie poszalejesz^^ ale autko piekne:) wyposarzone dokladnie jak moje z wyjatkiem MAXI-DOTa, alarmu i wejscia MDI;) szerokosci przyczepnosci i zadowolenia^^ kolor tez zajebiaszczy^^

  • Wspanialy kolorek , gratuluje wyboru i zycze duzo szczesliwych bezwypadkowych kilometrow 😉 <!-- s;) -->

  • bezawaryjności 😉 <!-- s;) -->

  • Fajna jest ta zieleń :serce: <!-- s:serce: --> Tylko felgę bym większa włożył.

    Patrząc na wyposażenie, czy ono jest na specjalne zamówienie ?

    To są 3 pakiety, Trend, Style .. i coś tam jeszcze o ile się nie mylę.

  • Tak, Fabia była składana od zera na zamówienie 🙂 6 tyg. produkowała się 😉 Standardowo jest to najbogatsza wersja ELEGANCE + pare gadżetów, które do tej wersji dobrałem 🙂 Jutro wrzucę zdjęcia wnętrza, a dzisiaj podczas powrotu z Krakowa do Tarnowa stuknął pierwszy tysiąc 😄 <!-- s:D -->

    [url=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc01187o.jpg/][img]http://img855.imageshack.us/img855/2113/dsc01187o.jpg[/img][/url]

  • widać, że też masz ten "paskudny i bezużyteczny" podpowiadacz zmiany biegów
    masakra normalnie, ani na to patrzeć, ani wg niego jechać .... też go mam i mnie denerwuje....

    poza tym elegancki wypasik w fajnym kolorze - powodzenia i bezawaryjności 😉 <!-- s;) -->

  • niezły wypas szerokości 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam,

    Wczoraj byłem moją Żabcią w Zakopanem i na dystansie Zakopane - Tarnów średnia spalania wyszła równe 5l 🙂 Jestem pozytywny zaskoczony, wcale nie jechałem jak żółw, a samochód pokazał klasę 🙂 Przy 150km/h w środku wcale nie jest tak głośno 🙂 <!-- s:) --> Jedynie bagażnik dachowy gwiżdże....

  • Piękna ta Twoja żabcia 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • Ładnie pierwszy elegant w wersji II, gratuluję i szerokości życzę 😉 <!-- s;) --> .

  • Bardzo fajny kolor. Od razu na myśl przychodzi wersja RS 🙂 <!-- s:) -->

  • Czy w tej wersji masz oryginalny uchwyt dla komórki?

  • Nie, nie zamawiałem ani uchwytu ani systemu bluetooth.... Nie chciałem, aby był zestaw głośno mówiący 😉 Jest celowy brak tego gadżetu 🙂 <!-- s:) -->

  • Gratuluję zakupu, samochód jest cudowny (zwłaszcza kolor) - ja zrezygnowałem z wersji Ellegance na rzecz silnika, aczkolwiek powoli nadrabiam straty a i wyboru nie żałuję 🙂 <!-- s:) -->
    Radości z jazdy (zapewniona) i bezawaryjności życzę 🙂

    [quote="pietrass"] napisz nieco jakie wrażenia masz z działania ESP jak już nieco pojeździsz.[/quote]
    Jeśli o mnie chodzi - jest to element wyposażenia, który warto mieć. Pewnego razu, noc, pusta wiejska droga, koleiny, prędkość ok. 90 km/h, 4 osoby na pokładzie i pełny bagażnik i nagle z lewej wyskakuje zając - odruch, szybki skręt w lewo i kontra - leciutko dupą zarzuciło, kontrolka zamrugała i jedziemy dalej 🙂 szczęście takie że nic z przeciwka nie jechało. natomiast jeśli chcesz w zimie poszaleć po paekingach itp. (wiadomo OCB) no to ten system Ci na to nie pozwoli 🙂

    Pozdrawiam, Jacol