Witaj na forum Fabia Club Polska

Wiosenny przegląd

Topic created · 30 Posts · 11685 Views
  • Przygotuj swoją ŠKODĘ na wiosnę.
    W Autoryzowanym Serwisie ŠKODA AUTO profesjonaliści sprawdzą
    11 punktów w Twojej ŠKODZIE za jedyne 1 zł!

    Wiosenna kontrola obejmuje:
    układ wydechowy
    układ olejowy
    zasilanie
    zawieszenie
    układ chłodzenia
    spryskiwacze
    układ hamulcowy
    opony
    układ hamulcowy
    wycieraczki
    światła

    dzis byłem na takim przegladzie koszt 1 zł stwierdzili ze musze wymienic tylna wycieraczke i delikatna korozje układu wydechowego dokładnie ostatniego tłumika
    cały przegląd robiłem w skoda EMIDA w rudzie ślaskiej super profesjonalne podejscie do klienta polecam

  • [quote="maciek_UTG"]układ hamulcowy
    opony
    układ hamulcowy[/quote]
    😉 <!-- s;) -->
    czyli 10 punktów

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 19-03-2012, 14:22[/i] ][/size]
    Wiesz może jak długo trwa ta akcja?

  • Ja juz zapisany:)

    [img]http://www.skoda-auto.pl/upload/1/File/wiosna2.jpg[/img]

    Akcja promocyjna trwa od 19.03 do 14.04.2012r.

  • Akcja ogólnopolska, są jakieś reklamy?

  • Ja dostałem reklamę w SMS'ie.

  • [b]Ozyr[/b], jaki termin dostałeś? długie kolejki są?

  • [quote="zdono"][b]Ozyr[/b], jaki termin dostałeś? długie kolejki są?[/quote]

    Dokładnie to samemu wyznaczyłem termin, podałem date w których dniach mi pasuje podjechać i teraz czekam na telefon na ustalenie dokładnego terminu przeglądu

  • Oświećcie osobę nie bywającą w autoryzowanych servisach (wujek mechanik 😄 ), czy przy okazji takiej kontroli podbijają przegląd w dowodzie? Bo mi wkrótce badania wyjdą więc i tak trzeba jechać, a jeśli jest taka okazja i wbijali by przegląd to pakuje się w kolejkę 😄 <!-- s:D -->

  • o kurcze pierwsze slysze o takim przegladzie. choc, ze auto po zimie a po swietach by sie pojechalo, to moze sie skusze na takie cosik 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="milcia91"]Oświećcie osobę nie bywającą w autoryzowanych servisach (wujek mechanik 😄 ), czy przy okazji takiej kontroli podbijają przegląd w dowodzie? Bo mi wkrótce badania wyjdą więc i tak trzeba jechać, a jeśli jest taka okazja i wbijali by przegląd to pakuje się w kolejkę 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Raczej nie licz na to, że podbiją;) To kosztuje 100zł i wątpię, żeby podarowali taką kwotę.

  • Jutro dzwonię, żeby się zapisać. Mam jakieś stuki w zawiasie, to mi za zeta powiedzą co mam sobie wymienić hehehe :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 20-03-2012, 07:38[/i] ][/size]
    Zapisałem się jutro na 15-stą 🙂

  • No ja już się umówiłem na 27 ciekawi mnie bardzo czy coś mi znajda czy nie

  • A ja już po przeglądzie wiosennym. Jak narazie u mnie wszystko Ok. 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]anubis[/b], ja też jestem rozczarowany po tegorocznym przeglądzie mojej fabii.

  • [b]rufus[/b], czemu co wykazało ??

  • Zastanawiam się też nad tym, ale czytając ostatnie wpisy zaczynam mieć wątpliwości [b]rufus[/b], [b]anubis[/b] ocb??

  • [quote="Szczypior"][b]rufus[/b], czemu co wykazało ??[/quote]

    Chodzi o to, że miałem wrażenie, że robili to tak na "odwal się". Zabrali mi fabie na 50 min z czego nie widziałem jej może 15 min, gdzie 5 min jak była poza warsztatem. Pierwszych 10 min na warsztacie nie widziałem, bo nie mogłem znaleźć fabii na warsztacie. Później cały czas na nią patrzyłem i stała sobie samotnie i nikt się nią nie interesował. Później przyszedł koleś i wyjechał nią z warsztatu przed salon. Prosiłem żeby sprawdzili dobrze zawieszenie bo mam jakieś luzy, to na wyniku przeglądu jest informacja, że zawias ok tyle, że jest korozja i tylne tuleje przednich wahaczy od Cupry..
    Doczepili się do świateł, że są niewłaściwe (czyt. brakuje poziomowania).
    Wczoraj byłem na okresowym badaniu technicznym i facet więcej mi powiedział - czyli, że luz jest na lewym drążku kierowniczym, ale jeszcze niewielki. Powiedział mi też o niesprawnej sondzie lambda, bo wynik badania spalin jest ciut powyżej normy.
    Dobrze, że wiosenny przegląd kosztuje tylko 1 zł bo plułbym sobie w brodę, że tam pojechałem. Jedyna korzyść to taka, że mam papier z ASO, że nie znaleźli żadnej poważnej usterki.
    Może to tylko w Sunny tak podchodzą do tematu.. nie wiem.

  • [quote="nicram"]Zastanawiam się też nad tym, ale czytając ostatnie wpisy zaczynam mieć wątpliwości [b]rufus[/b], [b]anubis[/b] ocb??[/quote]
    też mam takie odczucia.. już miałem jutro dzwonić, umawiać się..

  • To wszystko zależy od danego konkretnego ASO. Nie można generalizować. Moja jest cały czas serwisowana w Emidzie i nie zamieniłbym tego na żadnego innego mechanika.
    Ale trzeba też mieć podejście odpowiednie, ja już zdążyłem poznać wszystkich pracowników serwisu, porozmawiamy sobie czasem na luźne tematy:)

    Swoją drogą widać, że Fabia jeździ oklejona więc jeśli klient będzie zadowolony to i zrobi dobrą opinie o danym serwisie w internecie, prawda? Co też czynię na każdym kroku:P

  • O Emidzie to już książki można pisać...

Log in to reply