Witaj na forum Fabia Club Polska

Czary mary czy to ja taki noob jestem?

Temat utworzony · 9 Posty · 2729 Wyświetlenia
  • A wiec.... dzisiaj pojechalem poszalec i zachcialo mi sie powachac zapach palonej gumy...

    Stanalem na swiatlach, zaciagnalem reczny i jazda.... a tu co?

    A tu wielka dupa... pierwszy raz cos takiego mi sie stalo.

    Sprzeglo puszczone, gaz na maxa, obroty pod odciecie podchodzily, a tu ani pisku, ani szorowania opon, ani ich zapaszku, ani smrodku palonego sprzegla....

    WTF???

    Jak to mozliwe????

    Sam sobie staram sie to na logike wytlumaczyc, ze moze sprzeglo nie sie docisnelo do konca pomimo calkowitego zdjecia nogi z pedala, a kola moze delikatnie sie krecily, ale nie na tyle zeby sie kopcic i piszczec. Sprzeglo na tyle bylo docisniete ze tez nie smierdzialo... ale i tak mi ta moja teoria nie pasuje, bo obroty i silnik szalaly...

    O co chodzi?? Moze mi to ktos wyjasnic?

  • mysle że to czary :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Jest to objaw spalonej taczy sprzęgła, jak jest skończona nie musi śmiedzieć.
    A nie była czasmi mokra jezdnia, wtedy kółka Ci nie zapiszczą, tylko zakręcą się tak jak napisałeś.

  • bylo sucho 😕 <!-- s:/ --> myslisz ze sprzeglo nie docisnelo i jest juz koncowka? pedal byl na maxa w gorze...

  • ale nigdy sie sprzeglo nie jaralo 😕 ale w sumie po dupie zawsze przy paleniu dostaje 😛 sam juz nie wiem 😛 <!-- s:P -->

  • hehe to juz ekstremalny test , a moze inaczej ekstremalne zuzycie.
    Najsmieszniejsze jest to, ze sprzeglo lapie normalnie dalej, a pytanie dalej pozostaje co wtedy mialo miejsce ?? Bo ja nie moge sobie w zaden sposob tego wytlumaczyc, a jednak to jest fizyka i musi miec racjonalne wytlumaczenie 🙂 <!-- s:) -->

  • ciekawe jaka kaluze 😛 jak susza byla w pizdziec 😛 pisalem ze bylo sucho, oj cos nieuwaznie PIO czytasz 😛 <!-- s:P -->

  • oj tam od razu czary mary - po prostu wytłumacz sobie to tak, że PRAWIE Ci się udało 😉 a natępnym razem będzie trochę mniej prawie :hyhy: :hyhy: :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    a jak się Fabcia dalej buntować będzie i odstawiać takie numery to poproś o pomoc Zosię 🙂 ona na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie...

  • hahaha dobre chyba Zosie pojedzie w ruch i fabka w koncu zrozumie kro rri rzadzi 🙂 <!-- s:) -->