Witaj na forum Fabia Club Polska

Proszę o pomoc w doborze CarAudio

Topic created · 265 Posts · 56303 Views
  • Hymm no właśnie mi o klubowy chodzi, ze swoim zestawem autio to ... :roll:, szkoda gadac, nie mam pomysłu na ten samochód :? [/center]

  • pio69 będe na 101% na bemowie to mnie z samochodu swojego to nie wyciągniesz 😉

  • [quote="PIO69"](Sorry ale ja NIE jestem tolerancyjny w tym zakresie jak braciak mojej Kobiety nie posłuchał i włączył bjork u mnie na chacie kaseta wyleciała oknem nim zdążył powiedziec NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE)
    :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote]

    O kurcze ostry jesteś 😉

  • A jaką muzyke preferujesz :?: <!-- s:?: --> Bjork napewno nie wezme bo nie mam 😎

  • Niestety z tyłu głośników nie ma - przynajmniej w kombiaku.
    4 głośniki to tylko przód: dwa wysokotonowe w lusterkach i dwa w drzwiach.
    HTB ma chyba tak samo

  • KROS dobrze gada

  • W tylnich drzwiach mozna tylko zamontowac tzw "syki" w miejscu kolo klamki. Natomiast na zwykle glosniki jest miejsce za tylnimi siedzeniami obok polki ( w przypadku combi obok rolety)

  • Chyba tylko Elegant ma w standarcie instalacje na 8 glosników

  • [quote="MirekS"]Chyba tylko Elegant ma w standarcie instalacje na 8 glosników[/quote]

    Nie tylko, RS-ka rowniez posiada pelna instalacje :mrgreen:

  • wyglada na to ze sportline tez - 2 z tylu kolo tylnej polki, 2 male kolo klamek tylnych drzwi, 2 w drzwiach przednich oraz dwa male przy lusterkach przednich... szkoda tylko ze nic nigdzie nie wiadomo co to sa za glosniki...

  • [quote="DJ GRZES"]Glownym zadaniem samochodu jest transport osob z miejsca A do B[/quote]

    Niektorzy wola(musza) spedzac wiecej czasu w samochodzie niz w domu.

  • to gówno jest produkcji blaupunkta 😛 <!-- s:P -->

  • Tu raczej nie chodzi o to ze cienka firma. tylko ze akurat ten konkretny model glosnikow jest slaby.
    Takie rzeczy sie zdarzaja ze znana firma wypuszcza jakis tani "szajs"
    Przyklad?? Prosze bardzo, chocby chevrolet. Ciezko porownywac amerykanskie wersje chevroletow z polskimi wersjami 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="PIO69"]To daewoo a nie chevy więc czego tu oczekiwać?
    Nawet porównać się nie da..[/quote]

    No wlasnie na sprzecie audio sie nie znam, ale wiem ze niekotre produkty maja tylko plakietke jakiejs znanej firmy, co obniza czujnosc kupujacego

  • Ja mam Blaupunkt-a i jak narazie nie narzekam :] a moj tata Sony i jego tylko nadaje się do wyżutki 😞 niestety to radio to porażka :rozpacz: - oczywiście nie mam zamiaru spierać się ktora firma jest lepsza bo za bardzo nie znam się na tym 😛 ale napewno jak będe na kupnie radia nie wezmę pod uwagę Sony 😕 u mnie ta firma jest już spalona :wstyd: 😉 <!-- s;) -->

  • We mnie rowniez SONY nie budzi sympatii.. i rowniez mam Blaupunkta.. i rowniez moj ojciec ma Blaupunkta 🙂 i o ile nizszy model mojego ojca nie podoba mi sie, jak gra, to moj juz nie budzi zastrzezen 🙂 <!-- s:) -->
    PIO69 patrzy juz nieco audiofilsko wiec.. zostawmy dobre imie niebieskiej kropy :padam:

  • to wtrące trzy grosze na temat Blaupunkta ie jest całkowicie do ban jet troche lepszy od radia orginalnego radia skody.

    1 Słaba jkość odzwierciedlenia dźwięku
    2. przetworniki z najniższej półki nawet w tych drogich modelach

    co do radia to ja polecam Alpine
    jesli ktoś jest audiofilem to powinien wybierać z wysokich modeli Clariona,Nakamichi ..
    Co do głośników
    to polecam budrzetowo Power Bass lub Heartz, Eton Popular
    za wieksszą kase to Lotus Reference woofery
    tweetery morel zwykłe lub jakieś dobre wstęgi
    co do kompletów to ETON RS

  • Dziękóweczka za info, do tego czasu powinna wyjasnic sie sytuacja z moim samochodem, bo z ojca wyjasniła sie dziś o 12:00 w Bremen (czy jak to sie pisze 😛 ) 🙂 <!-- s:) -->

    Ps. jak chcecie to pocykam foteczki dla zainteresowanych 🙂 jak tylko przyjedzie.

  • [quote="Łukasz"]Ps. jak chcecie to pocykam foteczki dla zainteresowanych 🙂 <!-- s:) --> jak tylko przyjedzie.[/quote]

    Pochwal sie chetnie co przywiozl, ale to juz w innym temacie 😄

  • Witam dawno sie nie udzielalem tu i mam do was pytanie mam do sprzedania wzmacniacz i skrzynie z głosnikiem
    Głosnik Sony Xplod 1200W XS-L121P5wyglada tak: http://img.shopping.com/cctool/PrdImg/images/pr/177X150/00/01/3a/70/d3/20607187.JPG<!-- m -->
    Wzmacniacz Sony Xplod XM 2200 GTX wyglada tak: http://www.sony.com.co/assets/resources/image_450/XM-2200GTX.jpg

    Sprzet uzywany przez jeden sezon kiedys se przywiozlem z usa a teraz musze sie pozbyc wiadomo KASA jest potrzebna Głosnik jest w skrzyni 50litrowej z dyfuzorem i zastanwiam sie za ile mogł bym wystawic ten sprzez prosze o racjonalne propozycjew dzieki 🙂

Log in to reply