Witaj na forum Fabia Club Polska

SummerCarsParty Katowice 24 wrzesień

Topic created · 276 Posts · 44949 Views
  • lista :

    1. Wojtas
    2. Loni
    3. Manii + Dorotka
    4. Elek + Karolcia
    5. szturmanKRK
    6. zdono
    7. Voytaz
  • Bagsiu Dopiszcie;)

  • lista :

    1. Wojtas
    2. Loni
    3. Manii + Dorotka
    4. Elek + Karolcia
    5. szturmanKRK
    6. zdono
    7. Voytaz
    8. Bagsiu
    1. Wojtas
    2. Loni
    3. Manii + Dorotka
    4. Elek + Karolcia
    5. szturmanKRK
    6. zdono
    7. Voytaz
    8. Bagsiu
    9. sid ( na 90 % 🆒 <!-- s🆒 --> )

    Pozdrawiam
    sid

  • Oj Mani to ja musze duzo Bananow miec;):D:D na Droge:d

  • [quote="Bagsiu"]Oj Mani to ja musze duzo Bananow miec;):D:D na Droge:d[/quote]

    bananowca Ci sie wezmie calego...

  • A może by tak popytać FC czy nie chcieli by się przyłączyć 🙂 ?

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]A może by tak popytać FC czy nie chcieli by się przyłączyć 🙂 ?[/quote]
    składał ktoś propozycje na ich forum?

  • Prawda jeśli się nie gustuje w takich klimatach 😉 <!-- s;) -->
    Ale dla fana elektroniki (np. ja) to super sprawa, C-bool, Robert M. Niemal najsławniejsi producenci w Polsce +Nycer, który był teraz w Energy 2000. Powinien zebrać się tłum 😉

  • nie zapominajmy ze to zlot a nie dyskoteka w "Przytkowicach".... :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Zastanawiam się czy nie jechać, bo chętnie bym wystartował w DbDrag 🙂 <!-- s:) --> Pogadam z drugą połówką i może też wpadniemy.

  • [quote="Cysiu"]Zastanawiam się czy nie jechać, bo chętnie bym wystartował w DbDrag 🙂 <!-- s:) --> Pogadam z drugą połówką i może też wpadniemy.[/quote]

    [b]Cysiu [/b] dawajcie i to bez wykrętów :super:

  • Siemanko

    To i ja u nas zamieszczę wasz opis może w dwa kluby więcej zbierzemy , chociaż sam nie wiem czy dam radę do was dojechać , ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamieścić na FC wpis o summer 🙂 <!-- s:) -->
    Trzeba kultywować to do czego doszliśmy 🙂
    Pozdrówka
    venomk

  • [quote="venomk"]Siemanko

    To i ja u nas zamieszczę wasz opis może w dwa kluby więcej zbierzemy , chociaż sam nie wiem czy dam radę do was dojechać , ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamieścić na FC wpis o summer 🙂 <!-- s:) -->
    Trzeba kultywować to do czego doszliśmy 🙂
    Pozdrówka
    venomk[/quote]

    dzięki [b]venomk[/b] :padam:

  • dawac jak najwieksza liczbe fabek .. moze ktos z FC z poludnia podjedzie ..

  • [quote="venomk"]Siemanko

    To i ja u nas zamieszczę wasz opis może w dwa kluby więcej zbierzemy , chociaż sam nie wiem czy dam radę do was dojechać , ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamieścić na FC wpis o summer 🙂 <!-- s:) -->
    Trzeba kultywować to do czego doszliśmy 🙂
    Pozdrówka
    venomk[/quote]

    Ha ! i widzisz to ja sobie o tym zapomniałem 😕

    Wstępnie z venomk już pisałem o tym SCP. Do 10 września maksymalnie najlepiej będzie aby każdy zdecydowany wpisał się na listę ( albo na FC, albo FCP ). Wtedy z venomk zarezerwujemy miejsce dla naszych skodzinek 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]
    Ha ! i widzisz to ja sobie o tym zapomniałem 😕

    Wstępnie z venomk już pisałem o tym SCP. Do 10 września maksymalnie najlepiej będzie aby każdy zdecydowany wpisał się na listę ( albo na FC, albo FCP ). Wtedy z venomk zarezerwujemy miejsce dla naszych skodzinek :-)[/quote]

    Spoko spoko grunt by ludzie byli 🙂 <!-- s:) -->
    Oki to ustalamy termin 10 Września koniec zapisów 🙂
    Pozdrówka
    venomk

    PS
    "Sid rzadko tu zaglądam ale czyżbyś zmienił swoją turbo skodziankę na RS-a ???"

  • Nieee moje [color=#008000][b]M[/b][/color]ałe [color=#008000][b]P[/b][/color]ower [color=#008000][b]I[/b][/color] tak dalej dzielnie śmiga...a na rs zbiera świnka skarbonka 😉 <!-- s;) -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="Wojtas"]moze ktos z FC z poludnia podjedzie ..[/quote]
    Ja się piszę 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="venomk"]
    PS
    "Sid rzadko tu zaglądam ale czyżbyś zmienił swoją turbo skodziankę na RS-a ???"[/quote]

    ... to zapraszamy do częstszego zaglądania 😉 <!-- s;) -->

    Oki to do 10 września zapisy tylko mam nadzieję że nie będzie za późno? :niepewny:

Log in to reply