Witaj na forum Fabia Club Polska

QRNA - URWAŁEM "KLAMKĘ" W SCHOWKU

Temat utworzony · 9 Posty · 2931 Wyświetlenia
  • Tu już parę osób rozbierało schowek to Ci pomogą, w moim jeszcze fabryka nie tknięta.

  • Ojejjjj współczucia :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

  • poszukaj tych tzw "dupereli" na allegro dostaniesz za grosze , szczególnie u tych co maja wszystko tzw rozbieraczy :] <!-- s:] -->

  • Witam na forum...

    Co do kołpaków to można zawsze spróbowac z opaskami samo uciskowymi takmi plastykowymi.

    Co to klamki, to nie wiem ale poszukaj na allegro tak jak mówił Młody.

  • ad 1 tzw kabelbindrami - opaski samozaciskowe białe lub przezroczyste cieniutkie dobrze spełniają swoją role chronia przed złodziejaszkami i dziurami w ulicy odpadniecem od felgi :] <!-- s:] -->

    co do zamka schowka pogadaj z ludzmi na allegro i dostaniesz cała klape za grosze :hyhy:

  • jak dobrze poszukasz to za wszystko dasz góra z 50pln po co przepłacac

    a towar lubi zmiane własciciela
    a tak na morginesie to jak idzie antene wykrecic - pret , masz juz jakies doświadczenie :] <!-- s:] -->

  • No niestety co do legalnosci kolpakow z allegro, to nie masz pewnosci i nikt ci jej nie da. Chyba ze sprzedajacy posiada dowod zakupu.
    Co do opasek, to jak beda chcieli ukrasc to i tak ukradne, taka opaske to nozykiem przetnie raz dwa.

    Mlody chyba nie uwaznie przegladasz forum, bylo to kiedy opisywane. Ale chyba nie bedziemy juz pisac na forum tego, by nie pomagac zlodziejaszkom.

  • [quote="PIO69"][quote="Zygus"]
    Mlody chyba nie uwaznie przegladasz forum, bylo to kiedy opisywane. Ale chyba nie bedziemy juz pisac na forum tego, by nie pomagac zlodziejaszkom.[/quote]

    To może byśmy w części klubowej stworzyli wątek tajne przez poufne gdzie zawarte były by instrukcje których nie wypada dawać zbyt dużej liczbie osób - tu było by to ograniczone tylko do członkiń i członków FCP.[/quote]

    Dobry pomysł 🆗 <!-- s🆗 -->
    Ps. Dziękuje[b] PIO69[/b] /w imieniu pozostałych kobietek na forum również 😉 / że jako "chyba" jedyny z Naszego klubu bierzesz pod uwagę również "członkinie" FCP :zawstydzony: :padam: :]

  • Ja również uważam to za bardzo trafiony pomysł...przydałoby sie cosik takiego :rotfl: <!-- s:rotfl: -->