Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Zgłoszenia do konkursu "Moja Fabia" by Tofik

Archiwum X, FCP.pl
Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Status: Offline

Zgłoszenia do konkursu "Moja Fabia" by Tofik

Postautor: Goldi » 25 listopada 2013, 11:47

Mamy pierwsze zgłoszenie uczestnika konkursu moja Fabia.

Prezentacja mojej Fabianki :) "Tofik"

"Przed wami moje szanowne państwo Fabia, która została ochrzczona pseudonimem Monster. Monstrum ten jest bardzo zrywny i bardzo dynamiczny. Ma zacięty silnik, który jest zdolny zdominować nad każdym „niedzielnym” pojazdem (no… prawie :D ). Maski lepiej nie otwierać. W norze siedzi przeogromny motor o pojemności 1200 centymetrów sześciennych, więc to nie jest może dużo, ale też nie mało, żeby rozkręcić te potężne 64 konie mechaniczne. Fabia turla się na niemałych kółkach które dają +10 albo bym nawet dopisał „+200” do wyglądu plus kilka procent na przykucie sobie uwagi na przechodnie sympatyczne panie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć tego potwora w akcji, jak dwunastozaworowe combii radzi sobie w codziennej dżungli, zagłosuj, może szybciej Ciebie zaskoczy, niż sam się go będziesz spodziewać :D Dzięki i pozdrawiam ;)"
Załączniki
DSC_3501.jpg
DSC_3499.jpg
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Wróć do „Archwium”