Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club !!!

Archiwum X, FCP.pl
Awatar użytkownika
zdono
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: - brak -
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club !!!

Postautor: zdono » 26 września 2013, 17:16

A ja czuję się oszukany.. :(
Okazało się, że przegrałem konkurencję "Najniższa Fabia Zlotu" z osobami które obniżały auto już na zlocie. :zly:
Pewnie ktoś powie, że nikt nie mówił że nie można.. OK, ale według mnie to nie FAIR!.

PS. Sid - SUPER fotki :)
Fabia Zdono 1.8T

"Tam gdzie zaczyna się zabawa, kończy się ekonomia"

Awatar użytkownika
Wrona
-#user
-#user
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.2 HTP/64 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Wrona » 26 września 2013, 19:31

Zdonio, Twoja fabka i tak powoduje

Obrazek

więc wiesz... ;)
manii pisze:felgi są jak koszule każda na inną okazje....

Awatar użytkownika
MirekS
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Beż Cappuccino metalic
Silnik: 1.9 TDI/101 KM
Aktualne auto: Skoda fabia combi
Kontaktowanie:

Postautor: MirekS » 26 września 2013, 20:01

Foty rewelka :) .
Nim założysz nowy TEMAT użyj funkcji SZUKAJ

Pozdrawiam:
MirekS
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW AXR AMBITION
Skoda fabia 1.9 TDI 74kW ATD Elegance - SPRZEDANA
Skoda fabia 1.4 MPI 44kW AZE Comfort + LPG - SPRZEDANA

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 26 września 2013, 20:22

zdono pisze:A ja czuję się oszukany.. :(
Okazało się, że przegrałem konkurencję "Najniższa Fabia Zlotu" z osobami które obniżały auto już na zlocie. :zly:
Pewnie ktoś powie, że nikt nie mówił że nie można.. OK, ale według mnie to nie FAIR!.

PS. Sid - SUPER fotki :)

:pociesza: następnym razem będzie lepiej.
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Awatar użytkownika
sid
Administrator
Administrator
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.9 TDI/160KM ++
Aktualne auto: Škoda Fabia 1 RS
Kontaktowanie:

Postautor: sid » 27 września 2013, 02:40

Zdono, w sumie też się nad tym zastanawiałem. Ale doszliśmy do wniosku że po prostu kto ma niżej ten wygrywa. Inna sprawa że nie mam jak upilnować kogoś 24 godziny na dobę czy przypadkiem nie kręci gwintem :P. Nie mniej, zważywszy że 7 zlot będzie inny niż wszystkie, trochę rzeczy zostanie zmienionych :-).

Natomiast podałeś mi ciekawy pomysł, który za niedługi czas wprowadzę w życie :).

Szczypior
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 2.0 MPI/115 KM
Kontaktowanie:

Postautor: Szczypior » 27 września 2013, 07:48

Sid super foteczki :]
sid pisze:Natomiast podałeś mi ciekawy pomysł, który za niedługi czas wprowadzę w życie :).

czyżbyś chciał i u siebie montować gwint? albo zawieszenie pneumatyczne?:)

Awatar użytkownika
venomk
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Postautor: venomk » 27 września 2013, 11:54

zdono pisze:A ja czuję się oszukany.. :(

Nie fair , ja mam Ciebie chłopaku dosyć , nie fair by było jakbym Cysiowi nie dał klucza żeby obniżył sobie samochód dzięki czemu wygrał , to co ja mam powiedzieć ?
Rozumiem Zdono że jakbym kręcił gwintem na stacji benzynowej 1 kilometr dalej i Ty byś tego nie widział to wszystko by było dobrze tak ?
Nie ma sprawy obiecuje że w przyszłym roku nie zobaczysz jak kręcę gwintem co za dziecinada !!!

Chciałbym tylko zaznaczyć że na WPP również widziałem jak przed samym zlotem ludzie obniżali samochody , na Vag event widziałem jak zmieniali koła na 13-stki by być niżej i nikt nikomu nie robił pretensji , może kolega Zdono powinien odwiedzić kilka zlotów żeby przekonać się że takie zabiegi są na porządku dziennym.

A $iemi oddawaj nagrodę z zeszłego roku bo przecież opuściłeś Air Ride przy nas więc nie możesz się szczycić najniższą fabią V zlotu , sorry ale dziecinada się robi .

W zeszłym roku jak jeszcze szanownego Zdona nie było Cysiu również kręcił gwintem i nikt nie miał do niego pretensji , teraz jak ja to zrobiłem to już wielka porażka , Zdono pytam się ciebie czego ty k... odemnie chcesz , wypisujesz na FC pierdoły tu się czujesz oszukany weź ty chłopie się w końcu zamknij bo już Ciebie słuchać nie mogę .
Sory że tak ostro ale zaczynasz mnie bardzo irytować , zawsze jesteś cwany na forum ale twarzą w twarz boisz się spotkać , czemu nie powiedziałeś na zlocie że czujesz się oszukany tylko po tygodniu nagle wypisujesz bzdury, możecie mnie ukarać za język ale ja nie pozwolę żeby przez jednego Zdona nasze wysiłki i starania poszły w zapomnienie .
Człowieku chcesz nagrody , zapraszam na zloty WPP , Mapet Tuning , Sumers Cars Party tam możesz się wykazać i zdobywać nagrody w super zlotach i pokazywać się na scenie tuningowej.
Tyle miałem do powiedzenia na forum FCP , zapraszam do lektóry na FC , nie chcę mi się strzępić ponownie języka dla Pana Z.

xtremesystems
-#user
-#user
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/90 KM
Aktualne auto: fabia 2 Fl
Kontaktowanie:

Postautor: xtremesystems » 27 września 2013, 15:02

Zdono nie masz co sie wnerwiac. a tym bardziej ty venomk.

wszyscy krecili gwintem ale cysiu i tak by wygral. obnizylismy po to zeby bylo to nie na milimetry (co najmniej 5 ) tylko na centymetry.
pozatym cysiasty mial przod skrecony na maksa w dol , a obnizylismy tylko tyl o niecale 15mm

a ty venomk szybko sie wkurzasz.. chill

Awatar użytkownika
zdono
-#moderator
-#moderator
Silnik: - brak -
Kontaktowanie:

Postautor: zdono » 27 września 2013, 18:10

sid pisze:Zdono, w sumie też się nad tym zastanawiałem. Ale doszliśmy do wniosku że po prostu kto ma niżej ten wygrywa. Inna sprawa że nie mam jak upilnować kogoś 24 godziny na dobę czy przypadkiem nie kręci gwintem :P.
W ogóle nie mam do Ciebie żadnych aluzji, bo nie to do Ciebie należało ;)

Venomk
Nie będę cytował tego co napisałeś bo szkoda miejsca.. (nie zrozum znów tego źle, że szkoda miejsca na Twoją wypowiedź, po prostu ten post jest długi i nie wygląda to estetycznie :))

Nie wiem.. może mam trochę inny tok myślenia, może mam zryty beret, może faktycznie mój mozg jest zbyt dziecinny..
Ale dla mnie jak ktoś kto przyjeżdża na Zlot samochodowy i obniża na nim auto następnie bierze udział w konkurencji na najniższe auto a potem co najlepsze pisze, że nie przyjeżdża na Zlot po nagrody.. to w mojej głowie rodzi się tylko jedno pytanie.. Po co obniżałeś swoją F2?
Od razu dodam, że nie chce znać odpowiedzi na to pytanie.. może uda mi się przeżyć bez tej informacji..

Chciałbym jeszcze dodać, że w moim poprzednim poście nie jest napisane, ze czuję się oszukany przez Venomk'a bo kręcił gwintem na zlocie..
Poza tym o fakcie iż Wasze fabie były obniżane dowiedziałem się z recenzji Tomka.

xtremesystems_ pisze:a ty venomk szybko sie wkurzasz.. chill

i przez to cała ta sprzeczka na obu forach.. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie.

PS. Najważniejsze!!
Karol, nic do Ciebie nie mam... Ogólnie Zlot bardzo udany i mam nadzieję, że przyszły będzie jeszcze lepszy! :super:
Z Tobą i Tomkiem jako organizatorzy na czele.
Fabia Zdono 1.8T

"Tam gdzie zaczyna się zabawa, kończy się ekonomia"

Awatar użytkownika
sid
Administrator
Administrator
Silnik: 1.9 TDI/160KM ++
Aktualne auto: Škoda Fabia 1 RS
Kontaktowanie:

Postautor: sid » 27 września 2013, 18:35

Kochani moi mili, Wasz leniwiec będzie mówił...znaczy się pisał.....wolno jak sami wiecie ;)

Każdy, ale to każdy bez wyjątku czy jest z FCP czy jest z FC, czy jest organizatorem, czy nim nie jest - ma prawo do swojego zdania jak i wypowiedzenia się na dany temat. Inna sprawa że, czasami wypowiedź ubierana jest w takie słowa że innym włosy siwieją na głowie.

Żeby kończyć powoli obrzucanie się gwintem :P Tak jak pisałem wcześniej, nie ma takiej możliwości żebym upilnował wszystkich czy ktoś kręcił gwintem czy nie, no chyba że będziemy wszystkich mierzyli co chwila ( czy aby coś ktoś nie obniżył ). Wydawało mi się że pewne rzeczy są niejako jasne, bo są nie zmienne od 4 zlotu.

Kolejna "nauczka" na przyszłość, żeby informować o wszystkim. Nie mniej ciesze się że jakaś dyskusja powstała, bo pomoże to jeszcze bardziej dokręcić gwinty tfu :P śrubki na 7 zlot, który będzie mega i to mogę obiecać.

Także Panie i Panowie, kończymy już rozgrywki ligowe kto, komu coś jeszcze dorzuci. Następne posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane. Jeżeli ktoś chce napisać jakąś krytykę, proszę bardzo to jest miejsce na taki rzeczy, nie mniej kończymy wzajemne przekrzykiwanie się.

Wróć do „Archwium”