Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club !!!

Archiwum X, FCP.pl
Awatar użytkownika
sid
Administrator
Administrator
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.9 TDI/160KM ++
Aktualne auto: Škoda Fabia 1 RS
Kontaktowanie:
Status: Offline

VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club !!!

Postautor: sid » 22 kwietnia 2013, 15:03

VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club odbędzie się w dniach 20-22 wrzesień 2013 w Sulejowie w ośrodku DRESSO

Na dniach ruszamy z wszelkimi informacjami dotyczącymi cen noclegów itp. TERMIN ZLOTU JEST JUŻ ZAKLEPANY i NIEZMIENNY !

Awatar użytkownika
venomk
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Re: VI Ogólnopolski zlot Fabia Club Polska & Fabia Club !!!

Postautor: venomk » 22 kwietnia 2013, 16:06

OŚWIADCZENIE

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT FABIA CLUB POLSKA & FABIA CLUB 2013

Szanowne Forumowiczki i Forumowicze , jak co roku tym razem dość wcześnie zaczęliśmy przygotowania do SEZONU 2013 .
Początkowo VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT FCP & FC miał odbyć się w Sulejowie Ośrodek wypoczynkowy DRESSO , sam byłem osobiście na miejscu żeby nie było żadnych niedomówień wszystko , zostało już omówione i wstępnie zarezerwowane.
Jednak przed wpłatą zaliczki zupełnie nieoczekiwanie na horyzoncie pojawiła się oferta nie do odrzucenia , a mianowicie :
Firma która zajmuje się promocja Skody w Polsce a właściwie jej przedstawiciel zaproponował nam pomoc w organizacji zlotu a właściwie za sponsorowanie go całego.Pierwsze rozmowy były bardzo obiecujące , na swój użytek mieliśmy mieć zamknięte lotnisko w Kąkolewie , Auto Szkoła Skody zaproponowała kurs szkoleniowy , wiele atrakcji dla nas dorosłych jak i dla dzieci
domyślacie się że nie zastanawialiśmy się długo nad decyzją , początkowo propozycja wyglądała bardzo atrakcyjnie i nietuzinkowo.

Zostaliśmy zaproszeni na Skoda Octavia III - Szkolenie Produktowe 2013 do hotelu REMES za Poznaniem gdzie spotkaliśmy się z osobą odpowiedzialną za organizację Zlotu aby omówić wszystkie szczegóły Zlotu takie jak zakwaterowanie , miejsce na konkurencje i sam przebieg Zlotu.

I tu niestety przeżyliśmy SZOK :szok: :szok: :szok: , poza super organizacją i wspaniałymi doznaniami które przeżyliśmy poznając i prowadząc Nową Skodę Octavię III , doszło w końcu do omawiania szczegółów, początkowo zostaliśmy bardzo nie mile zaskoczeni.

Cały czas rozmawialiśmy o indywidualnym zlocie FCP & FC i pomocy w jego organizacji , niestety okazało się że przedstawiciel a raczej promotor marki Skoda zaprosił również na spotkanie przedstawicieli innych klubów OCP oraz SKODAVKA i co za tym idzie zlot będzie Ogólnopolskim spotkaniem miłośników marki SKODA więc już nam się ten fakt nie spodobał , oczywiście nie mamy nic do przedstawicieli innych klubów , ale negocjacje/rozmowy z osobą odpowiedzialną za organizację zlotu, miały charakter indywidualny a nie zbiorowy , więc to okazało się dużym zaskoczeniem dla nas :szok: :szok: :szok: :mad: .

Następnym podpunktem naszych wcześniejszych rozmów z przedstawicielem/promotorem Skody , była pomoc w zakwaterowaniu i pokrycie całości lub części kosztów z tym związanych , na co ku naszemu zaskoczeniu już zaklepana decyzja uległa zmianie i w tej chwili nie będziemy mieli dofinansowania.

Dodatkowo co nas jeszcze bardziej zaskoczyło :szok: :szok: : podczas zlotu Skody nie możemy równocześnie organizować naszego zlotu , czyli nie możemy używać nazwy VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT FCP & FC na co nie możemy się zgodzić i po burzliwych negocjacjach postanowiliśmy jednak nie przystawać na warunki przedstawione przez naszego Partnera.

Oczywiście zapraszamy i zachęcamy również do odwiedzenia Ogólnopolskiego Zlotu miłośników marki Skoda przygotowywanego przez Skoda Auto Polska ,nie wątpimy że będzie to ciekawa propozycja z wieloma nietuzinkowymi konkurencjami w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody , termin będzie niebawem znany o czym nie omieszkamy Was poinformować .

Postanowiliśmy że mimo wszystko indywidualnie zorganizujemy nasz prywatny VI Ogólnopolski Zlot FCP & FC , wymaga to w tej chwili pełnej mobilizacji , musi nam się udać , wiem że będzie to trudne i bardzo pracochłonne ale musimy zakasać rękawy żeby Was nie zawieźć !!!

Z tego miejsca chcielibyśmy zapewnić że VI Ogólnopolski Zlot FCP & FC odbędzie się w dniach 20-22 Września 2013 roku w Sulejowie ośrodek DRESSO , wszelkich informacji odnośnie noclegów jak i przebiegu zlotu udzielimy niebawem.

Zapraszamy wszystkich chętnych , zgłaszajcie się do udziału w ZLOCIE
Niech nasze nowe spotkanie upływa w myśl sentencji :
Właściciele Fabii- ŁĄCZMY SIĘ !!!
Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce

ORGANIZATORZY

Administrator FABIA CLUB POLSKA
SID
Przedstawiciel FABIA CLUB
venomk

xtremesystems
-#user
-#user
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/90 KM
Aktualne auto: fabia 2 Fl
Kontaktowanie:

Postautor: xtremesystems » 22 kwietnia 2013, 20:08

o dupe potluc . znajac SAP trzeba bylo jednak puscic pare i zrobic jakies referendum czy chcemy bawic sie ze SAP czy nie. osobiscie i wielu znajomych ma bardzo krytyczne zdanie o SAP. Wiem ze jakby mogli to by gowno spod siebie zjedli zeby bylo taniej . dlatego szczerze sie dziwie ze koledzy uwierzyli w "sponsoring" SAPU.

czemu o dupe potluc. bo pod koniec wrzesnia moze byc cieplo ,zimno ,deszcz a przy zwariowanej pogodzie w tym roku snieg.

rozumiem ze termin podyktowany jest przez to ze dresso wczesniej juz ma rezewracje?

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 22 kwietnia 2013, 20:57

Trochę kiepska sprawa.Termin pachnie mi jesienią a może i zimą. :mur:
Miałem nadzieję że spotkanie odbędzie się tuż przed latem, bądź wczesnym latem.
Co do terminu to muszę to przemyśleć. :zdegustowany:
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Awatar użytkownika
Havier
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Havier » 22 kwietnia 2013, 22:44

a mi ten termin odpowiada super :) akurat mam ferie jeszczce na uniwerystecie to bym mogl podjechac na weekend do Polski :)

Awatar użytkownika
venomk
-#miłośnik FCP
-#miłośnik FCP
Kontaktowanie:

Postautor: venomk » 22 kwietnia 2013, 23:59

xtremesystems_ pisze:
czemu o dupe potluc. bo pod koniec wrzesnia moze byc cieplo ,zimno ,deszcz a przy zwariowanej pogodzie w tym roku snieg.

Tak a może też być koniec świata , Chcesz ze mną porozmawiać jak już napisałem na Fabia Club zapraszam na PW , to jest temat dotyczący zlotu , wpisy nie na temat będą kasowane , wszystkie żale proszę zgłaszać do mnie na PW lub do Administratora SID , nie róbmy śmietnika z tematu .
Z góry bardzo dziękuje i do zobaczenia na ZLOCIE :)
Pozdrawiam
venomk.

Awatar użytkownika
zdono
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: - brak -
Kontaktowanie:

Postautor: zdono » 23 kwietnia 2013, 00:01

Nareszcie jakieś konkrety :hyhy:
Fabia Zdono 1.8T

"Tam gdzie zaczyna się zabawa, kończy się ekonomia"

Awatar użytkownika
manii
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: manii » 23 kwietnia 2013, 00:28

Dobry termin moze uda mi sie zakupic "nowa koszule na ta okazje"
...jeśli twoje dziecko kręci gwintem to wiedz, że coś się dzieje...

Awatar użytkownika
sid
Administrator
Administrator
Silnik: 1.9 TDI/160KM ++
Aktualne auto: Škoda Fabia 1 RS
Kontaktowanie:

Postautor: sid » 23 kwietnia 2013, 02:24

xtremesystems_ pisze:o dupe potluc . znajac SAP trzeba bylo jednak puscic pare i zrobic jakies referendum czy chcemy bawic sie ze SAP czy nie. osobiscie i wielu znajomych ma bardzo krytyczne zdanie o SAP. Wiem ze jakby mogli to by gowno spod siebie zjedli zeby bylo taniej . dlatego szczerze sie dziwie ze koledzy uwierzyli w "sponsoring" SAPU.

rozumiem ze termin podyktowany jest przez to ze dresso wczesniej juz ma rezewracje?

Po części masz racje, jednak nie do końca. Owszem za dużo poświęciło się uwagi SAP ( a właściwie SP ), a żeby było jeszcze śmieszniej to nie SP, a innemu podmiotowi wykonującemu zlecenia dla SP ;). Co do pogody. Ja wiem że wszyscy chcą pięknej pogody. Ale naprawdę nie dociera do mnie teza, że jak nie będzie cacy słoneczka to nie ma sensu jechać i w ogóle. 2 lata temu odbył się zlot przy dość złej pogodzie, a jednak większość była zadowolona :-)
Tak dobrze kombinujesz z rezerwacjami

marcing040381 pisze:Trochę kiepska sprawa.Termin pachnie mi jesienią a może i zimą. :mur:
Miałem nadzieję że spotkanie odbędzie się tuż przed latem, bądź wczesnym latem.
Co do terminu to muszę to przemyśleć. :zdegustowany:

Podobnie jak odpisałem xtremesystems, nie trafia do mnie teza o pogodzie. Na dobrą sprawę spotykamy się głównie dla ludzi w dalszej części dla samochodów. I czy będzie lało, wiało itp. itd. zawsze da się coś wymyśleć.

Żeby nie było. Nie potępiam nikogo komu, nie podoba się termin/miejsce czy organizatorzy :P Każdy ma swoje własne zdanie i może go wyrazić.

Pojawił się tu w między czasie post o tym że to za daleko. Otóż okazuje się że prościej i taniej przyjechać te ~250 kilometrów w jedną stronę, niż tłuc się prawie 500km w jedną stronę gdzieś indziej ( i w tym momencie dla większości ludzi to już 2x tankowania średnio po 240zł.... ).

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 23 kwietnia 2013, 04:59

Sid
Nie chodzi mi o to że termin mi nie odpowiada, a raczej o fakt że nie spodziewałem się że wypadnie on tak późno.W poprzednim poście miałem to na myśli.

* A to przepraszam :-). sid.
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Wróć do „Archwium”