Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Fabia II - pierwszy samochód :)

SHIRI
-#user
-#user
Lakier: Czerwień Corrida
Silnik: 1.4 16V/85 KM
Aktualne auto: Fabia II
Kontaktowanie:
Status: Offline

Fabia II - pierwszy samochód :)

Postautor: SHIRI » 04 kwietnia 2017, 21:55

Witam Moi drodzy :)

Chciałbym się wam pochwalić moim pierwszym samochodem, moją małą księżniczką :D . Kupiłem ją w lutym 2017 roku , tuż po zdaniu prawa jazdy :D . Napędza ją ogromny silnik 1.4 86 kunia(110tys km). Jeżeli chodzi o wyposażenie mamy tutaj klimatyzację Climatic, przednie szyby elektryczne i radio Dance . Przejechałem jak na razie około 3500km , jeżdżę głównie po Warszawie. Samochód kupiłem od razu z instalacją LPG STAG. Jak na razie zdążyłem zrobić klocki, klimę, cewki, świecie i podstawowe części eksploatacyjne. Dziś dopiero co założyłem nowo kupione 185/60/R15 84T Uniroyale Rainexpert 3, zobaczymy jak będą się sprawować :) . Jedyną rzeczą, która mnie denerwuje i muszę ją zrobić w najbliższym czasie to dosyć duża ilość odprysków lakieru, nie rzuca się to jakoś mega w oczy, jednakże z bliska są one dosyć widoczne :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Fabia II”