Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Wycieraczka tylna Fabia 1 z Fabia 2

Szukasz jakieś części, chcesz wiedzieć ile ona kosztuje ? To jest dział dla Ciebie!
seismic
-#user
-#user
Lakier: Szary Anthracite metalic
Silnik: 1.4 TSI/180 KM
Aktualne auto: Fabia
Kontaktowanie:
Status: Offline

Wycieraczka tylna Fabia 1 z Fabia 2

Postautor: seismic » 28 maja 2017, 23:02

Witam, Posiadam Fabia 1 2003 kombi.
Poszukuję krótkiego ramienia wycieraczki tylnej (taką jaka jest w fabia 2) która będzie pasować do Fabia 1.

Znalazłem ciekawe piórka bosh aero twin ale jak czytam opis to pasują one tylko do tych krótszych ramion.

Czy takie ramię z fabia 2 będzie pasować do fabia 1 ? Ktoś montował?

Standardowe już drugie ramię muszę wymienić bo niedociska dobrze.

Pozdrawiam.

Kuba268413975
-#user
-#user
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Wycieraczka tylna Fabia 1 z Fabia 2

Postautor: Kuba268413975 » 02 czerwca 2017, 01:04

Słuchaj ja robiłem tak: jeśli nie zbierało po całej powierzchni pióra brałem opalarkę i rozgrzewałem mocno gumę i dociskałem mocno do szyby i powiem szczerze, że może jest to prowizorka ale naprawdę działa, a dobrze każdy wie, że sam wkład (pióro) kosztuje około 50 zł i ciężko to dorwać. Co do innych ramion: zmierz "fi" gwintu i kup jak najtańszą inną kompletną wycieraczke, z jakiegokolwiek innego auta, byle by się zmieściła na szybie :D Mechanik mnie wyśmiał jak kupiłem samą gumę za 50 złotych i mówi: "trzeba było sobie z Tico erotiko założyć nówkę za 15 zł razem z ramieniem". Tak więc próbuj albo grzać albo obrócić, albo kupić inne ramię bądź oryginał.

Wróć do „Polecam części / Poszukuje numeru części”