Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Proszę o ocene ogłoszenia.

Wszystko co pomoże przyszłemu nabywcy w zakupie auta, prośby o ocenę danych ogłoszeń.
Szymon80
Status: Offline

Proszę o ocene ogłoszenia.

Postautor: Szymon80 » 26 lutego 2017, 20:13

Witam.
Czy warto zainteresować się tym autem, proszę o porady.
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fab ... yIQmt.html

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Status: Offline

Re: Proszę o ocene ogłoszenia.

Postautor: Goldi » 27 lutego 2017, 23:44

Autko ciekawe.Stoi nawet w Poznaniu widzę.Ja osobiście miałem F2 z tym silnikiem i mogę powiedzieć kilka rzeczy w tym temacie.
+
1.Solidna jednostka która jak się o nią dba, leje dobry olej i wymienia wszystkie filtry na czas (max 15kkm) potrafi służyć długo;
2.Nie jest to demon prędkości, ale jak się rozbuja to potrafi wdziecznie pokonywać kolejne kilometry;
3.Spalanie to w trybie mieszanym (Poznań) i troche autostrady (Obwodnica miasta) to w granicach 7.3l/100km, trasa spokojnie 3 osoby plus duża torba 5.6l/100km (przedział prędkości 80-110km/h).
3.Kombi to spore autko choć nie wygląda.
4.Przebieg przyzwoity choć ja osobiście nie kieruję się tym bo wiadomo jak jest na rynku.Uważam jak auto ma 250tyś km to niech ma, ale jest to przebieg prawdziwy.Jak się dba tak się ma.
5.Ja stosowałem olej Motul X clean C3 5w30 o specyfikacji VW 502.00-505.00.

-
Jak dla mnie mógłby być żwawszy.Jednak jak potrzebujesz auto do jazdy (jak ja) nie do wyścigów to spokojnie możesz takowy zakupić.

W przypadku F2 występują jednostki 1.4 16V przed liftem oznaczenie BXW (86KM) i po lifcie (2010) CGGB (86KM).To ta sama jednostka tylko osprzęt się zmienił.
Większość problemow opisywanych przez ludzi na portalach wynika wg mnie z zaniedbania wcześniejszych właścicieli.
Tak więc jeśli ok to brać.

P.S. Nie sugeruj sie klekotaniem po rozruchu ten typ tak ma.Zastosowanie wymienionego przeze mnie oleju eliminuje w dużej części ten problem (po rozruchu praktycznie już nie słuchać tego dzwięku). :)

Mój egzemplaż kupiłem w listopadzie 2010r (przebieg 30tyś) a sprzedałem w 2017 z przebiegiem 167tyś i żadnych poważnych problemów nie było.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Wróć do „Kupujemy Auto”