Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Skoda Fabia, a wózek dziecięcy

Wszystko co pomoże przyszłemu nabywcy w zakupie auta, prośby o ocenę danych ogłoszeń.
Awatar użytkownika
robcio
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Skoda Fabia, a wózek dziecięcy

Postautor: robcio » 08 stycznia 2017, 14:45

Cześć,

za jakiś czas planuje zmianę samochodu na większy w kręgu zainteresowań są między innymi Skody Fabie dlatego z uwagi na brak podobnego tematu pozwoliłem sobie go rozpocząć i zapytać jak radzicie sobie z przewozem wózków dziecięcych w waszych Skodach?

Wiem, że wózki dziecięce są różne ale liczę, że na bazie doświadczeń forumowych uda mi się wysnuć jakiś ogólniejszy wniosek.

Dane katalogowe o pojemności bagażników znam dlatego bardziej chodzi mi o doświadczenia użytkowników niż suche dywagacje na podstawie litrów.

Za wszelki odzew bardzo dziękuję.
Skoda Citigo Ambition Biel Candy 1.0 60 KM

TyrleY
-#user
-#user
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.6 TDI CR DPF/105 KM
Kontaktowanie:

Re: Skoda Fabia, a wózek dziecięcy

Postautor: TyrleY » 09 stycznia 2017, 16:28

mam kombi F1 i spokojnie wózek głęboki złożony dasz rade przewieźć w bagażniku. polecam 1,9 TDI :)
w heczbaku i sedanie to nie wiem jak to jest z miejscem w bagażniku.

Prosze używać polskiej czcionki. Nie pisać postów w bardzo krótkim okresie czasu.
Post edytowany przez Tomuś.

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 22 stycznia 2017, 21:41

Ja mam F2 HB i bez problemu przewoziłem spacerowkę i dużą torbę w bagażniku.Jeśli chodzi o wózek z gondolą to niestety stelarz wchodził wraz z torbą do bagażnika, natomiast gondola między deskę a oparcie na miejscu pasażera.Generalnie dawałem sobie radę w zestawieniu wózek, bagaż i 2+1 (fotelik).Niestety nie mam foto ale kilka osób z forum widziało moją układankę i byli pełni podziwu [Sid].

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Elizka

Postautor: Elizka » 24 lipca 2017, 09:12

Ja mam fabię i bez problemu moja Barletta od adamexu wchodzi :) łatwo się ją składa, stelaż jest wytrzymały, a dodatkowo funkcjonalny więc nie masz co się przejmować:)

MonikaKZ

Postautor: MonikaKZ » 14 marca 2018, 12:49

Odświeżam temat!
Też interesuje mnie pakowność bagażnika w kontekście wózków, a już szczególnie cieszy, że Barletta wchodzi bez problemu. Ale o jakim modelu Fabii mówimy w poprzednim wpisie i o jakiej konfiguracji wózka?

Czy użytkownicy Fabii III hatchback mogą opowiedzieć jakie wózki pakowali do bagażnika i w jakiej konfiguracji?

Wróć do „Kupujemy Auto”