Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Skoda Fabia, a wózek dziecięcy

Wszystko co pomoże przyszłemu nabywcy w zakupie auta, prośby o ocenę danych ogłoszeń.
Awatar użytkownika
robcio
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Skoda Fabia, a wózek dziecięcy

Postautor: robcio » 08 stycznia 2017, 14:35

Cześć,

za jakiś czas planuje zmianę samochodu na większy w kręgu zainteresowań są między innymi Skody Fabie dlatego z uwagi na brak podobnego tematu pozwoliłem sobie go rozpocząć i zapytać jak radzicie sobie z przewozem wózków dziecięcych w waszych Skodach?

Wiem, że wózki dziecięce są różne ale liczę, że na bazie doświadczeń forumowych uda mi się wysnuć jakiś ogólniejszy wniosek.

Dane katalogowe o pojemności bagażników znam dlatego bardziej chodzi mi o doświadczenia użytkowników niż suche dywagacje na podstawie litrów.

Pomocne mogę okazać się także pomiary geometryczne bagażników, czy któryś z użytkowników byłby tak pomocny i zmierzył szerokość, wysokość do półki i głębokość (przy podłodze jak i np. w połowie wysokości) bagażnika.

Za wszelki odzew bardzo dziękuję.
Skoda Citigo Ambition Biel Candy 1.0 60 KM

Wróć do „Kupujemy Auto”