Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Fabia II 1.2 HTP

Wszystko co pomoże przyszłemu nabywcy w zakupie auta, prośby o ocenę danych ogłoszeń.
Awatar użytkownika
pexeso
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Fabia II 1.2 HTP

Postautor: pexeso » 14 listopada 2016, 19:41

Witam wszystkich. Bardzo dawno nie było mnie na forum, pewnie dużo z Was już tu nie ma. Ja sprzedałem woje auto z awatara dwa lata temu, gdy żona zaszła w ciążę i niepotrzebne nam były dwa samochody. Czas jednak szybko leci i.. w styczniu żona wraca do praca, a nasza córka ma obecnie 13 miesięcy :)

A skoro wraca do pracy, to trzeba jej było szukać samochodu. Czasu coraz mniej. Szukaliśmy, szukaliśmy... no i padło na fabię :) niestety nie ma jej już w ogłoszeniach, bo ją przyklepaliśmy. Fabka II z 2007 roku. Silnik 3 cylindrowy HTP z 60 KM. Cena fajna, bo 10500 (po negocjacjach). Szczera rozmowa i określenie wad samochodu (trochę szpachli na tylnym słupku oraz działający tylko na czwartym stopniu pokrętła wentylator) spowodowała tak niską cenę. Myślę, że tylko to. Dwa komplety kół, auto czyściutkie, silnik tak samo, na prawdę ładnie wizualnie się prezentuje.

Będę przkopywał forum w celu znalezienia jak największej iliści informacji nt. rzeczonego silnika. Myśłicie, że dobrą decyzję podjęliśmy z żoną? Na co powinniśmy zwracać uwagę przy ekploatacji samochodu?

Pozdrawiam serdecznie i... jak ja się cieszę, że tu wróciłem :)

Wróć do „Kupujemy Auto”