Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Peugeot 208? C3?

Wszystko co pomoże przyszłemu nabywcy w zakupie auta, prośby o ocenę danych ogłoszeń.
Awatar użytkownika
maxon
-#user
-#user
Lakier: Srebrny Diamond metalic
Silnik: 1.4 MPI/68 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Peugeot 208? C3?

Postautor: maxon » 05 marca 2016, 17:20

Witam,

Planuję zamianę mojej Fabki na coś innego, latka jej zleciały, kilometry również i jestem świeżo po odwiedzeniu kilku salonów. W tym momencie mam dylemat przed wyborem pomiędzy Peugeotem 208, a Citroenem C3, oba z silnikami 1.2 VTI 82KM i oba w cenie 46 tysięcy. Wyposażenie bardzo przyjemne, klima automatyczna dwustrefowa, tempomat, światła przeciwmgielne, ekrany led i wiele innych pierdół. Brałem pod uwagę jeszcze Fiestę, ale te auto wychodzi z silnikiem 1.4 96KM za 55 tysięcy, co moim zdaniem na tą klasę pojazdów jest za wysokie. Odpuściłem gamę pojazdów VW, ponieważ najzwyklej w świecie nie podoba mi się ich obecna stylistyka, jak i zawyżona w moim odczuciu cena. Tym samym chciałem Was zapytać, jako, że wiele razy mi pomogliście, co sądzicie o powyższych autach, które w gruncie rzeczy są jednym i tym samym w różnych budach i stylistyce. Jaka jest Wasza opinią o motorku 1.2 82KM, ktoś miał styczność? Rocznie robię około 10 000km, głównie w mieście, 5-6 razy do roku w jakąś trasę czyli 200-300km w jedną stronę, a tak głównie do poruszania się po mieście.

P.S. Zastanawiałem się też nad używanymi autami (Fiesta, Astra J, a nawet Focus), ale po obejrzeniu kilku egzemplarzy (5-6 lat) trochę się załamałem, dużo szrotu i cfaniaków i chyba zdecydowałem się na coś nowego, ponieważ zależy mi na świętym spokoju i bezawaryjności.

Z góry dzięki za każdą radę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hose
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Peugeot 208? C3?

Postautor: Hose » 30 marca 2016, 12:18

Szukaj samochodów testowych, albo jeszcze pozostałości z rocznika 2015 http://sprzedajemy.pl/hyundai-i20-nowy- ... 5,25561442 jeżeli zdecydowałeś się na nowy. Największe upusty mają na samochody testowe. Tu trzeba zwrócić uwagę, czy nie mają napraw blacharskich.
Jeździj tak, byś nie musiał w przyszłości odwiedzać swojego prawa jazdy na komisariacie.

Wróć do „Kupujemy Auto”