Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Przecieka auto

wszystko związane z napędem na ON
magda450
-#user
-#user
Lakier: Czerń Magic perła
Silnik: 1.9 TDI/105 KM
Aktualne auto: Skoda fabia
Kontaktowanie:
Status: Offline

Przecieka auto

Postautor: magda450 » 28 kwietnia 2017, 16:33

Witam kochani od strony kierowcy odkryłam pod wycieraczka wodę nie wiem dziury niby niema w 2 miejscach delikatnie podszybie odstaje prawie nie widoczne może to to sama nie wiem może miał ktoś taki problem ?pozdrawiam

edit by jacekpk
Wzywam Użytkownika magda450 do:
1) stosowania poprawnej pisowni zgodnej z zasadami języka polskiego, w tym również do stosowania interpunkcji,
2) pisania swoich postów w sposób zrozumiały dla innych,
3) zmiany tematu tego posta oraz tytułowania innych postów w sposób zgodny z przyjętymi tu zasadami.
Generowanie śmieciowych i niezrozumiałych postów na forum będzie skutkować ich usuwaniem!

Awatar użytkownika
jacekpk
-#moderator
-#moderator
Lakier: Rosso Brunello metalic
Silnik: 1.2 TSI/86 KM
Aktualne auto: Fabia II '11
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Przecieka auto

Postautor: jacekpk » 29 kwietnia 2017, 01:50

magda450 pisze:może miał ktoś taki problem ?

Taki lub podobny problem miały co najmniej dziesiątki osób na tym forum, a problem jest dosyć dokładnie opisany w odpowiednim wątku. Przed zadaniem pytania proszę o użycie forumowej wyszukiwarki, a dopiero po upewnieniu się, że nikt na dany temat w przeszłości nie pisał zakładamy nowe tematy.

Wróć do „ON”