Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Reduktor do wymiany?

wszystko o napędzie LPG
kiko89
-#user
-#user
Lakier: Morski Admirał
Silnik: 1.4 TSI/180 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Reduktor do wymiany?

Postautor: kiko89 » 12 listopada 2013, 19:40

Witajcie, mam problem z Fabią, gdy jeżdżę na PB jest wszystko ok, natomiast gdy jeżdżę na LPG po zgaszeniu silnika mam problem z odpaleniem, muszę go chwilę pokręcić, kolejna sprawa gaśnie w momencie przełączania na LPG, gdy na postoju przygazuję powyżej 2500 tyś.obr, obroty gwałtownie spadają i się dławi, podobnie podczas jazdy gdy wrzucam luz lub wciskajac sprzęgło dojeżdżając do skrzyżowania też potrafi zgasnąć. Sądzę że, to reduktor ale nie jestem pewny, Proszę o poradę co z tym zrobić.

Silnik 1.4 MPI 44 kw
Instalacja BRC
Obrazek

Awatar użytkownika
ushu
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:

Re: Reduktor do wymiany?

Postautor: ushu » 12 listopada 2013, 20:23

miałem podobne objawy na starej instalacji , reduktor był padnięty i kilka innych części,niestety pojechałem do BASu i żałuję bo po fakcie się dowiedziałem jak traktują klienta a nowa instalacja którą założyli BRC d dzisiaj nie potrafili mi wyregulować jak należy,tak więc radzę poszukać dobrego gazownika i pojechać na sprawdzenie instalacji,bo być może jakaś drobnostka i nie zrobią Cię w konia jak mnie

SR70
-#user
-#user
Lakier: Szary Satin metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM
Kontaktowanie:

Re: Reduktor do wymiany?

Postautor: SR70 » 16 listopada 2013, 16:41

Typowe objawy padniętego reduktora (też tak miałem). Ja nie wymieniałbym reduktora tylko go regenerował.
Kupe kasy zostaje w kieszeni :)
Kupujsz membrany ( zestaw naprawczy ja dawałem coś 35 zł ale to zależne od reduktora ) i razem z demontażem i montażem zajmuje to z 2 godziny regulujesz i autko zaczyna śmigać :)

Wróć do „LPG”