Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

[F1] Elementy blacharskie.

Wszystko o problemach blacharskich i lakierniczych.
SQT
-#user
-#user
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

[F1] Elementy blacharskie.

Postautor: SQT » 15 stycznia 2015, 19:11

Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość zakupienia elementów blacharskich takie jak tylni błotnik razem z tylnym słupkiem i tą częścią dachu nad drzwiami aż do przedniego słupka. Liczę że wyraziłem się jasno. Zależy mi na całym elemencie żeby nie sklejać tego po kawałku.

bonifacy
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Re: [F1] Elementy blacharskie.

Postautor: bonifacy » 15 stycznia 2015, 21:24

Czy chodzi Ci o coś w tym rodzaju ? http://allegro.pl/fabia-i-kombi-blotnik ... 22448.html

SQT
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: SQT » 15 stycznia 2015, 23:01

O dokladnie o to, widzę że jest tylko że potrzebuję lewą stronę HB.

bonifacy
-#user
-#user
Kontaktowanie:

Postautor: bonifacy » 16 stycznia 2015, 17:01

Szukał na alledrogo ? Pewnie nie miał czasu. Mnie to zajęło 5 minut . Proszę - http://allegro.pl/blotnik-lewy-tylny-ty ... 52840.html . Zwróć uwagę że te elementy oferowane tutaj są niekompletne - coś tam wycięte. Jeśli to nie przeszkadza , nie jest za krótkie to brać.Zapytać jednak czy to jest poszycie czy kompletny bok . Jest różnica a nie wiadomo co Ci potrzebne, W innym przypadku zadać pytanie o część w serwisie. Być może cena nie będzie zaporowa. W czasach świetności Felicji właśnie tam kupowałem takie elementy.

Wróć do „Blacharstwo i lakiernictwo”