Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Złota strzała

Awatar użytkownika
K0_VOITH
-#klubowicz
-#klubowicz
Silnik: 1.2 HTP/54 KM
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: K0_VOITH » 22 września 2012, 23:33

krpablo pisze:Tak, to przedlift, idzie poznać po grillu. Przedlifty mają proste "żeberka", a polifty - ustawione ukośnie. Produkcja to dokładnie 16 czerwca 2004 (warto było kupić od ASO, pokazali mi chłopaki historię i dali dokładny wydruk specyfikacji) - ciekawe, kiedy wchodził lift - od lipca albo później? Notabene dokładnie rok później zdałem prawko :).
Ja tym słabszym HTP czasami biorę na światłach mocniejsze fury. :cwaniak: Mocy trochę brakuje pod większą górkę, jadąc "z ładunkiem" czyt. we 3 osoby redukcja czasami musi być.
Kolor jest ładny, co najlepsze - omijają go ptaki. Na czerwoną Sienę robiły równo - nie było tygodnia, żebym nie czyścił lakieru zaklinając przy okazji latające ptactwo...

Grill, listwy zderzaka, tylne lampy...

Mi się coś uwidziało, że naszą odbierałem w marcu 2004 a to był marzec 2005, rocznik 2005 ale MR2005 więc już polift.
Wartburg 353S 1.0 87' <- Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód ;-) Wartburg 4Ever
Audi A4 B5 Avant 1.8 ADR 97'<- czerwone są szybsze ^^
Honda Civic IV 1,6 SOHC 89' <- kochana szlifierka, sprzedana w 2011, 2012 -> polsilver ;-(

Wróć do „Fabia I”