Ogłoszenie

Kliknij po więcej informacji -> OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

UWAGA Wysyłka gadżetów zostaje wstrzymana. Zapraszamy ponownie już w sierpniu bieżącego roku.

Tofik

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Lakier: Srebrny Diamond metalic
Silnik: inny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Tofik

Postautor: Tofik » 21 marca 2016, 23:03

Maxi-docik i skórka na razie tak sfotografowana, lepsze fotki soon ;)

Obrazek

Obrazek

Kto ma Fb, to lajkuje, udostępniam i postuję na bieżąco na FP ;)

https://www.facebook.com/Edition100RS/
>>> 6Y5 R3 12V czyli Fabka Tofika <<<

GTR Sports 356 MBR 16" TOYO PROXES R31 [Przód], GoodYear EAGLE F1 [Tył] -> 195/45R16 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Goldi
-#Zasłużony dla FCP
-#Zasłużony dla FCP
Lakier: Błękit Storm metalic
Silnik: 1.4 16V/80 KM

Postautor: Goldi » 22 marca 2016, 11:25

Tylko rób tak żeby było co lajkować :p
Pozdrawiam Marcin

Urodziłem się zmęczony i żyję po to, aby odpocząć.

>Moja Fabia<

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Czerwień Flamenco metalic
Silnik: 1.2 TSI/90 KM
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 30 marca 2016, 18:54

Jak zrobisz na fcp lajki to też bede lajkować :D :D

Na SH są lajki i lajkuje :)
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 23 kwietnia 2016, 02:55

Obecnie na 16 Fabia wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skrzynką nie ma co się martwić ani co oglądać, gdyż sam będę układał pod siebie i bawił się w układanki na słuchanki ;)
Obrazek
a głośniki wyglądają tak:
Obrazek
Jeszcze trzeba dobrać jednostkę i wszystko można kompletować

GTR Sports 356 MBR 16" TOYO PROXES R31 [Przód], GoodYear EAGLE F1 [Tył] -> 195/45R16 ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 27 kwietnia 2016, 19:37

Tofik popraw zdjęcia :) bo nic z nich się nie da nic zrozumieć/widzieć. W przeciwnym razie będą usunięcia nieprawidłowości przeze mnie ;)
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 12 stycznia 2018, 13:02

Siemanko w Nowym Roku :)
Pora trochę wspomnieć miniony rok 2017. Przez cały ten okres Fabia przejechała 17 tysięcy km, zaś po swapie 9 tysięcy.
Styczeń: na Nowy Rok zakupione felgi Japan Racing JR21. W aucie raczej się nic nie działo oprócz drobnych napraw usterek takich, jak spięcie wężyków do tylnych spryskiwaczy na szybkozłączkach. na początku roku został kupiony silnik ze skrzynią.
Luty: założone ksenony, choć bez osprzętu, to dalej są u mnie założone. W planie mam zakup i montaż ORI części do poziomowania i sprysków na lampy.
Marzec / kwiecień: Naprawa termostatu jeszcze w starym silniku przy 297 tysiącach km przebiegu i otwarcie sezonu 2k17 w Krośnie przez strefaGTI.pl, zakup opon do felg i montaż lotki z Leona Cupra R
Maj: auto zostało oddane do warsztatu na przekładkę silnika, z którego nie jestem zadowolony: niesprawne ESP, wyłączające się Turbo, pogubione parę moich rzeczy prywatnych, o które nie mieli prawa wtykać swoich brudnych łap. Muszę dokupić pogubione części z Fabii oraz znaleźć gramotnego mechanika w rejonach podkarpacie/lubelskie/małopolskie
Czerwiec: dekontaminacja lakieru, woskowanie, polerka lamp, oczyszczenie skórzanych foteli i powłoka kwarcowa, powłoka również trafiłą na nowe felgi, jak i dressing na opony. Zawitało również zawieszenie ST Suspensions seria X
Lipiec / sierpień: zatrzymanie Fabii przez niemiecką policję, sholowanie na parking, odstawienie do warsztatu i montaż klocków hamulcowych z tyłu + drążek stabilizatora z prawej strony przód,przymusowe przerejestrowanie auta na niemieckie blachy
Wrzesień: montaż nawigacji MFD, skórzanych ORI podłokietników zabezpieczonych powłoką kwarcową, montaż czujnika hamulca ze Skody Octavii oraz zakończenie sezonu 10. zlotem Fabii Club Polska i Fabii Club. Zgarnięte I miejsce za najładniejsze wnętrze oraz III za najładniejszą felgę :) Na uboczu jeszcze w między czasie był robiony zderzak przedni, ale to pokażę, jak będzie gotowy. Lampki obrysowe zostały zastąpione LEDami. Monstrum do dziś jeździ. niby projekt z niego jest, ale jeździ się nim do pracy. Plan na najbliższy czas jest, żeby zmienić IC z wersji 100 konnej na coś lepszego wraz z orurowaniem. Jeżeli uda mi się finansowo ogarnąć sprawę, to mam nadzieję cichą, że wpadną większe hamulce, ale obiecywać nic nie chcę, ponieważ planów od groma ciut ciut jest, nie mówiąc o ww. Xenonach, a do ogarnięcia jest jeszcze skompletowanie rzeczy do Radionawigacji, oraz chciałbym założyć ORI czujniki parkowania. Ciężki rok się zapowiada, ale ciekawy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zdjęć na razie tyle. Jak będzie grubszy update, to jeszcze napiszę. Pozdro dla wszystkich ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 13 stycznia 2018, 09:21

Tofik to musiało być ciekawe spotkanie z niemiecką policją , coo :D :D
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
Tofik
-#klubowicz
-#klubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Tofik » 14 stycznia 2018, 21:00

Po wszystkich sprawach, formalnościach i problemach chudszy jestem o tylko 2000€ ;-)

Obrazek

Awatar użytkownika
TOMUŚ
-#junior admin
-#junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: TOMUŚ » 14 stycznia 2018, 21:05

To Ciebie ładnie tam dojechali :D

Rzadko coś tu bywasz ... :)
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
dr O.
-#junior admin
-#junior admin
Lakier: Beż Sahara metalic
Silnik: 1.9 TDI/130 KM
Kontaktowanie:

Postautor: dr O. » 28 stycznia 2018, 09:22

Nieźle to wygląda ;) zwłaszcza felunia ;) Szkoda tej kasy na podtrzymanie niemieckiej gospodarki, ale tak to jest jak zazdrość się wkrada. "Pies" ich drapał - rób dalej swoje ;) Jakieś plany na koniki?

Wróć do „Fabia I”